Rudeninis Grenenas

Šiandienis įrašas pačiu gražiausiu būdu pratęsia MZ gimtadieninių modelių temą kartu primindamas, kad artėja ruduo, atsinešdamas su savimi pilnus lagaminus šiltų aksesuarų.

Iš tiesų, tai ruduo atsineša šalčius, darganą ir lietų, o šiltais daiktais mus aprūpina mezgantys žmonės 😉 ir tik jų dėka mums šaltas metas asocijuojasi su spalvota vilna ir pūkuotu jaukumu. O kad jau didžioji dalis MZ dienoraščio skaitytojų yra būtent mezgantys žmonės, teįkvepia jus šitas gražus vasaros derlius – ponia Jūratė nesilaiko kelininkų požiūrio, kad žiema ateina labai netikėtai, ir yra pasiruošusi ją sutikti pačiu gražiausiu būdu.

Mane šis modelis užkabina savo nenuspėjamu rezultatu – net jei paimsi antrą kartą tų pačių spalvų kamuoliukus, užteks, kad jie prasidės nuo kito spalvinio segmento ar turės vos kitokį spalvinį žingsnį, susiėję per vidurį kas ripsinį brūkšniuką, jie abu duos vis naują spalvinį derinį.

Įspūdinga antroji nuotrauka, kur abiejų skarelių vienas siūlas yra tas pats (Šunvyšnė), bet pažiūrėkite, kaip jis kitaip atrodo viduriukuose, susitikęs su skirtinų spalvų „priešpriešine srove”!

Minkštutėlis švelnutis merinas užtikrins, kad skarelė neerzins jautrios kaklo odos ir patikimai šildys, o spalvotų kamuoliukų perėjimai džiugins akį. Žymi dizainerė Anna Zilboorg, išleidusi labai ekstravagantiškų kepurių knygą, yra pasakiusi, kad graži kepurė yra mūsų pilietinė pareiga – juk ją nuolat mato kiti ir mūsų valioje aprūpinti praeivius gražiais vaizdais 🙂 . Manau, ji pritartų, kad tai lygiai taip pat tinka ir skaroms 🙂 .

Jūratės Tamošauskienės megztos skaros, modelis – „Grenenas„. Pirmoji skara megzta iš Schoppel-wolle Zauberball 100 2229 (Sfinksas) kartu su 2245 (Sofos kampas). Antroji megzta iš Schoppel-wolle Zauberball 100 2479 (Šunvyšnė) kartu su 2518 (Dramblių ralis). Trečioji skara megzta iš Schoppel-wolle Zauberball 100 2479 (Šunvyšnė) kartu su 2324 (Pušis paprastoji).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00