Praeitų gimtadienių aidai

MZ gimtadienio proga smagu pasidžiaugti praeitų mėgstamais ir mezgamais (labai norėčiau tikėti, kad vienas išplaukia iš kito) MZ modeliais ir pėdutės turbūt muša visus rekordus – man nuo šito fakto taip šilta širdy, kad net tikrų kojinių gali nebūti ;)) .

Židronė kartu su Egle yra mano didžiosios pėdučių ambasadorės (abi pradėjusios megzti pėdutes ir numeravo, ir vardus joms suteikdavo) ir man taip smagu dar kartą pasidžiaugti naujomis Židronės poromis ❤. Ir visus kojininių siūlų likučių turėtojus dar kartą pakviesti išbandyti šį modelį – siūlų bei laiko reikia nedaug, o džiaugsmo ir šilumos tikrai marios. Galima įsitaisyti po porą sau kiekvienai savaitės dienai, prie oro, nuotaikos bei mylimų megztinių. Ir sau bei artimiesiems bus šilta, ir Kalėdų senelio maišas – labai džiuginantis 🙂 .

Istorijos tęsinys. Kas paskaitė komentarus, supras, kas čia, o kas neskaitė, cituoju Eglę: „Nuotraukose trūksta pačios gražiausios poros, kurią Židronė man padovanojo ❤! Nuostabios! Labai jomis džiaugiuosi.„. Dabar jau nebetrūksta ;), nes Eglė pati savo gautą dovanų porą nufotografavo ir atsiuntė 🙂 .

O aš naudodamasi proga noriu išsklaidyti vieną mitą, kad mezgantiems žmonėms nereikia (neverta, ne… dar kažką, pratęskite patys) dovanoti megztų daiktų – juk jie patys gali juos pasidaryti (tiek Eglė, tiek Židronė pačios yra primezgusios kalnus tų pačių pėdučių). Patikėkite manimi (ta, kuri pati mezga, dovanoja ir gauna), retas kuris taip džiaugiasi, taip įvertina ir taip brangina megztas dovanas, kaip tie žmonės, kurie patys mezga (tik prisiminkite mūsų kalėdinius mainus, toli nekeliaujant). Nes jie labiausiai supranta ir jaučia, kad kalba eina ne tik apie naują daiktą į tavo spintą, tai apie milžinišką kiekį meilės, pagalvojimo, individualybės ir kūrybinių idėjų, apie savo dalelės dovanojimą artimam žmogui. Taip, daiktą, ir tokį, kokį nori, tu gali nusimegzti ir pats, bet kitas mezgantis žmogus turi visai kitą matymą, kitą stilių, kitą žvilgsnį, ir iš jo tu gauni unikalų dalyką, dažnai net skirtą specialiai tau. Tokį, kokio pats niekada nepasidarysi, nes tu esi tu, o ne tas kitas žmogus. Aš esu primezgusi melejoną kojinių, pirštinių, net pėdučių nemenką krūvelę, bet visi tie daiktai, kuriuos gavau iš kitų mezgėjų dovanų, nėra dar vienas daiktas į kolekciją, tai yra labai brangi ir realiai jaučiama to mezgusio žmogaus dalis. Todėl labai raginu planuojant megztas dovanas (artėja Kalėdos 😉 ) neišmesti iš sąrašo kolegų 🙂 .

Židronės Stankevičienės megztos pėdutės ir nuotraukos. Siūlai – Opal 20 Jahre 4-ply 9282 (Fejerverkai), Schoppel-wolle Zauberball Crazy 2204 (Žalia savaitė), WYS Signature 4-ply 873 (Pajūris). Modelis – „Pėdutės„. Paskutinė pora megzta taip pat Židronės – Eglei, kuri savo dovaną nufotografavo. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Crazy 2514.

3 komentarai apie “Praeitų gimtadienių aidai”

  1. Nuostabios pėdutės! Tobulas aprašymas! Nuotraukose trūksta pačios graziausios poros, kurią Židronė man padovanojo 🧡!

    Atsakyti
  2. Mielosios, Egle ir Sonata, Jūs man tokią malonią staigmeną padarėte. Esu labai pamaloninta. Kviečiu visas ir visus megzti ir dovanoti, o jei nespėsite nufotografuoti ir įkelti į Ravelry, menka bėda, tam ir yra draugai:)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00