Noro tarp burokų

Margi Noro siūlai paprastai kombinuojami su vienspalviais siekiant prislopinti jų labai išskirtinį ir akį traukiantį spalvyną, bet net ir jiems teko pasitraukti į antrą planą prieš ryškiai rožinės spalvos foną, kurį Gražvydė parinko jiems į kompaniją iš naujos Schoppel-wolle medvilnės kolekcijos. Parinko taip gerai, kad… į antrą planą pasitraukė abu siūlai, užleisdami vietą autorei – taip visada atsitinka, kai pasirenkame mums tinkančias ir taip mus išryškinančias spalvas. Juodas megztukas ar neoninės geltonos spalvos, reikšmės neturi, jo darbas – sukurti idealų foną nešiotojui švytėti. Ir nors aš pati nedaug ryškių spalvų galėčiau priderinti sau prie veido, mane visada džiugina spalvingi kitų pasirinkimai. O kad Gražvydei labai tinka šalta raudona spalva, pirmą kartą tą pastebėjau jai vilkint megztuką iš gryno (niekuo neskiesto!) Noro Flower bed.

Abu siūlus Gražvydė derino nukeltų akių koriukų raštu, sugrupuodama spalvotų taškiukų blokus po tris juosteles, keisdama ritmą tik kaklo pridėjimuose. Apvali koketė tokiam raštui – paties dangaus nulemtas pasirinkimas, nes į lygias eiles gali nepastebimai įkomponuoti pridėjimus.

Megzdama Gražvydė ne kartą savo mezginį apžiūrinėjo iš abiejų pusių ir klube net susiformavo stovyklos, vienai gražesnė buvo geroji, kitai – išvirkščioji pusės. Vienoje ciklameninė medvilnė dominuoja, kitoje – Noro spalvos visame savo gražume. Vienas iš apvalaus mezgimo ir gražios apdailos privalumų yra tas, jog pačiam nešiotojui visai nereikia rinktis stovyklų – gali nešioti abi puses pakaitomis, pagal nuotaiką 🙂 .

Gražvydės Norkienės megztas megztukas iš Schoppel-wolle Cotton Ball 2555 (Fuksija) su priderintais Noro siūlais ir nuotraukos.

1 komentaras apie “Noro tarp burokų”

  1. Kol neperskaičiau teksto, galvojau, kad du skirtingi mezginiai 🤔
    Kokia gera idėja! Puikus mezginys!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00