Atsargiai -užkrečiama!

Dalios pirmoji kojinių pora buvo numegzta iš draugės pirktų siūlų – Gražvydė atnešė jai išsirinkti iš dviejų kamuoliukų ir akivaizdžiai tai buvo likimo pirštas, kad išsirinktas buvo Opal Van Gogh serijos kamuoliukas, o ne Schoppel-wolle Wunderklecks (tokia buvo alternatyva). Šopelis aprūpina visus savo kamuoliukus etiketėmis su įspėjimu (raudonai apvestu!), kad mezgimas gali sukelti priklausomybę, ir tokia jau buvo Dalios dalia, kad ta etiketė jai į rankas nepateko. Tiesa, gamintojas turėjo galvoje ne kokrečiai kojines, o mezgimą kaip tokį, bet iš savo patirties galiu pasakyti, kad kojininis virusas plinta greičiau ir yra lipnesnis bei ilgiau besitęsiantis už bet kurį kitą.

O toliau eina istorija su visiems gerai nuspėjama pabaiga – užteko vienos gražios, puikiai pavykusios poros ir… kabliukas prarytas 😉 . Kojininių siūlų turime daug ir pačių įvairiausių, pasiekiamas rezultatas džiugina, kojų, trokštančių ir vertų tokių kojinių eilė beveik tokia pat, kaip kojininių siūlų pasirinkimas. Kai jau nusibos kojinės, Dalia sakė imsis baktusų. Hmm, visi mes renkamės ką megzti skirtingai, pagal poreikius ir savo būdą, bet jei imsime tokias bendras, ne vienerius metus stebėtas tendencijas, tai aš ramiai laukiu dar ne vienos gražios fotosesijos. Kojinių, savaime suprantama 😉 . Ir naujų siūlų pasirinkimą pažadu :)) .

Dalios Gudaitienės megztos kojinės ir nuotraukos. Siūlai – Opal Van Gogh 5437 (Sirenų restoras Asniere), Schoppel-wolle Zauberball Crazy 1507 (Rudens vėjas), WYS Signature 4-ply 802 (Rusmenė), Opal Schafpate XIV 11193.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00