Zauberball Cotton spalvos

Pats laikas birželį (hmm, hmm…) pagaliau pereiti prie vasarinių siūlų ir Zauberball Cotton (100% graikiška medvilnė, 100 g ~ 420 m) yra vienas labiausiai laukiamų bei mezgamų. Siūlas yra pakankamai plonas, kad būtų komfortabilus ir karštą dieną, kartu ir labai minkštas bei švelnus mezgimui, kad neišgąsdintų kelias iki to išsvajojo plono mezginio 😉 . Tiems, kas dar šitos medvilnės nebandėte ir siūlo storis jus gąsdina, turiu tik vieną patarimą – pabandykite! Niekas atgal nebesidairė- patikėkite aistringos vilnos mylėtojos žodžiu 😉 .

Spalvoti kamuoliukai turi švelnius ir gana ilgus spalvinius žingsnius bei labai originalius ir įvairiapusiškus spalvynus – nuo santūriai juodai baltų iki visos vaivorykštės kamuoliuke. Ir visus juos galima derinti tarpusavyje – naujam originaliam koloritui :).

Be kitų privalumų, ši medvilnė yra labai ilgo pluošto, kas lemia ilgą ir laimingą megzto iš jo daikto gyvenimą. Jurgita patvirtins – jos mergaitės šiais metais pajūryje demonstruoja visai ne šiais, o prieš porą metų megztas suknutes. Ir panašu, kad kai Meda pagaliau išaugs savąją, mažoji Nora paveldės sesės suknelę :).

Spalvų, kaip matote, atkeliavo daug, o lentynose jūsų laukia dar daugiau – visoms ilgoms vasaros dienoms švęsti!

Suknytės dukroms megztos ir fotografuotos Jurgitos Mieželytės. Medos suknelė megzta iš Zauberball Cotton 2338 (Teigiami pokyčiai) kartu 2339 (Senoji Roma), modelis – “Little Erantis Dress“. Noros suknutė megzta iš Schoppel-wolle Cotton Ball 2275, sagutė – Union Knopf, modelis – „Little Erantis Dress„.

1 komentaras apie “Zauberball Cotton spalvos”

  1. Labryt,
    na ir ką dabar daryt, po tokio pristatymo ir nuotraukų užsimaniau baisuminiai ir net ne vienos spalvos! 😉
    jrg

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00