52 poros kojinių

Kadangi vasara su savo kelionėmis man (ir ne man vienai) yra grynas kojinių mezgimo metas, nusiteikite kad ir šiuose puslapiuose bus jų daug 🙂 – visiems entiuziastams norisi savo gėriu ir tiesa pasidalinti 😉 .

Jei kojines jūs ir taip mezgate ar ar laukiate įkvėpimo ir postūmio, tai galiu parekomenduoti kai ką iš savo patirties – kokį nors iššūkį. Be jokios abejonės, visus iššūkius yra lengviau realizuoti kompanijoje, bet šios dienos herojė Aušra yra tikra herojė ir susikūrė iššūkį pati sau.

Aušra gavo dovanų knygą „52 weeks of Socks” ir nusiteikusi po truputį išmegzti visus joje publikuotus modelius. O jų, kaip galite atspėti iš pavadinimo, kas knygos nematė, yra 52 poros, tiek, kiek metuose savaičių. Aušra nepuolė stačia galva į laiko rėmus, juolab kad aplinkui visi (ir ji pati) mėgsta nešioti ir megztinius, ir kepures, ir šalikus, ir visus kitus megztinus daiktus, o vienas mėgėjas dar ir auga greičiau už visus mados vėjus ir visais etapais turi būti aprūpintas močiutiška šiluma.

Bet kojinės taip pat yra svarbi Aušros repertuaro dalis (o ir nešiotojų joms netrūksta), todėl ji vienu šūviu nusitaikė į kelis zuikius iš karto. Ir kojinėmis visus aprūpina, ir siūlus įvairius bei naujus modelius su raštais kartu su labai gražia knyga išbando. Jau numegztos pirmos penkios poros.

Pirmoji pora – vienos pynės iš labai dailaus šviesiai pilko vienspalvio (beveik) siūlo – ir raštas, ir spalva prisiderinę prie žiemiškų Kalėdinių dekoracijų 🙂 .

Antra pora megzta iš margo siūlo akivaizdžiai ne pačiu lengviausiu raštu, bet pažiūrėkite, kaip dailiai jie vienas su kitą paryškina – raštas įdomiau subanguoja siūlo dryžius, o spalvotos siūlo juostos dar labiau paryškina rašto tekstūrą.

Trečioji pora – įstrižų linijų piešinys – idealiai draugauja su parinktu tvidiniu siūlu.

Sudėtingo kiauraraščio ketvirtai porai parinktas vienspalvis siūlas, kad jokie margumai su raštu nekonkuruotų.

Penkta pora – vėl dryžuotas siūlas ir raiškios pynės, ir vėl labai graži simbiozė, ypač ryškus efektas apsiavus ir pynėms pilnai išsiskleidus.

Kol kas tiek (tik tiek ar net tiek, kas kuo matuoja 😉 ), bet Aušra nusiteikusi įgyvendinti visas 52 savo kojinių savaites, įterpdama jas tarp gausybės kitų mezginių ir neabejoju, visiems bus smagu pamatyti tęsinį. Ypač tiems, kas taip pat mezga iš šitos knygos – visada smalsu, kaip skirtingi mezgėjai įgyvendina tą patį modelį. O kadangi ant nosies vasara ir kelionės, tai to tęsinio (jokio spaudimo!) gana greitai galim tikėtis… 😉 .

Aušros Svarauskienės megztos kojinės ir nuotraukos. Pirma pora megzta iš Schoppel-wolle Admiral Melange 9220M, modelis – „Intersections„. Antra pora megzta iš Regia Viva Colour 4871, modelis – „Avena„. Trečia pora megzta iš Regia Tweed Trend & Classic 10, modelis – „Jili„. Ketvirtoji pora megzta iš Opal uni 4-ply 9934, modelis – „Branches„. Penktoji pora megzta iš Regia Viva Color 4872, modelis – „Unity„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00