Taurus priedas

Liemenių per daug nebus ir kuo jos įvairesnės, tuo turtingesnis garderbas ir tuo daugiau galimybių derinti bei kombinuoti. Ir mažiau – dejuoti, kad nėra ko apsirengti, nes keičiant apatinius sluoksnius bei aksesuaras kasdien gali atrodyti vis kitaip.

Šis pastaruoju metu ypač išpopuliarėjęs drabužis yra super draugiškas oro permainoms, todėl atsinaujinę pavasarinę spintą ir aprūpinę ją liemenėmis, būsime garantuotai ne tik ant mados, bet ir ant pastovaus komforto bangos.

Liemenės geros pačios įvairiausios, kiekviena jų įneš savo indėlį į mūsų kuriamą įvaizdį, spėju, ir Jolantos spintoje ši nebus paskutinė, bet užtai tapo pirmoji, „apgavusi” visą klubą, mane įskaitant – niekas neatpažino siūlo! Net neįtariau naminės alchemijos (kelių siūlų kombinacijos), taip vieningai dailiai atrodė mezginys. Dar didesnis nustebimas buvo sužinojus sudedamąsias dalis – pagrindas buvo plonas neišraiškingos rusvas (greičiau be spalvos 😉 ) estiškos vilnos siūliukas, kuriam pridėtas tinkamo atspalvio moherio siūlas suteikė puošnų pūkelį ir taurų auksinį žvilgesį.

Kai jau pagrindinė paslaptis atskleista, tai imi pastebėti „ingredientus” ir detalėse – mažoje įleistinėje kišenytėje auksinį moherį pakeitė violetinis, sukurdamas pavasarinių žibučių butonjerės įspūdį.

Atsisakius raštų ir pirmą smuiką perleidus gražiai mezginio medžiagai, visos apdailos detalės matomos ypač ryškiai: ripsinės kaklo ir pažastų apdailos juostelės dailiai suklostytos viena ant kitos tose susiėjimo vietose ir pratęstos žemyn tuo pačiu ripsu kaip menamos siūlės ir dekoratyvus priekio takelis.

Jolantos Žilinskienės megzta liemenė iš estiškos Aade Long 8/1 vilnos kartu su Isager Silk Mohair 63 ir 12 (kišenytėje).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00