Pasiteisinęs modelis

Erika numezgė ne vieną megztinio modelį, bet šis, Daivos, ne kartą išbandytas pačiais įvairiausiais siūlais ir spalviniais deriniais, pasirodė labiausiai tinkantis, visada išeinantis ir artimas.

Po spalvotų versijų šiandien – juoda. Labai subtili, šilta ir labai turtinga juoda, padaryta iš dviejų kartu sudėtų siūlų – islandiško Einband ir moherio su šilku. Abu skirtingų juodumų, abu pūkuoti, todėl atspalviai dailiai susimaišo tarpusavyje, sukurdami gilią ir virpančią spalvą.

Erikai renkantis siūlus truputį paspėliojom, kas čia bus iš tokio derinuko – kaimas, menas ar elegancija? Gavosi toks labai tikras, labai gražus, be galo šiltas, antrą odą primenantis rūbas, tvirtas, ilgaamžis (tiek medžiagos, tiek stiliaus prasme) ir stebėtinai (nepaisant labai santūraus ir įprasto kolorito) akį traukiantis,

Margos kojinės (Zauberball Crazy 2136 smagiu ir viltingu pavadinimu Pavasaris jau čia) tokiame santūriame spalviškai, bet labai ryškiame individualybės prasme Erikos apsirengime – šmaikšti vyšnaitė ant torto :).

Erikos Martinavičiūtės megztas megztukas pagal Daivos parašytą modelį „Practical Arrangement”, kurio, deja, Daivos tinklaraštyje nebeliko, tik pas anksčiau atsisiuntusius ar atsispausdinusius. Man liūdnai padejavus, modelio autorė atsakė: „Na, bet, tikiuosi, Erika tikrai moka jau mintinai, tai didelio nuostolio ir nėra :))). Dabar tai jau jos modelis tegul būna 🙂 „. Belieka pasidžiaugti, kad autorystė perėjo tikrai į geras rankas :). Siūlai – Einband 0059 kartu su Drops Kidsilk 02.

1 komentaras apie “Pasiteisinęs modelis”

  1. Ohh, kaip gaila, kad nebeliko… Nes šitas modelis tobulas pradedančioms mezgėjoms ir visada gerai besigaunantis!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00