Metų laikai

Nauji metai simboliškai atverčia naują puslapį, žadėdami ne tik naujus patyrimus, bet, svarbiausia, ir vėl metai iš metų pasikartojančius dalykus, tarp kurių vis naujus džiaugsmus ir potyrius žadantys keturi metų laikai mūsų platumose, kurie, jei neskaičiuosime tos prieš kelis metus neįvykusios žiemos, tikrai pasikartos ir šiemet, ir kitąmet ir dar kitąmet…

Šiam didžiajam gamtos ciklui skirta ir naujoji Eglės pėdučių kolekcija, spalvomis susiliejati su savo sezono gamta, o burbuliukais pratęsianti naują posūkį pėdučių istorijoje.

Ir net jei, Eglės žodžiais tariant, „gal jau suverpė ji ta šilkų kuodelį, kaip bedravardė iš pasakos”, taškas šioje istorijoje yra ši tetralogija ar bus padėtas daugtaškis, jau nebesvarbu – pėdučių karalienės titulas tai jau tikrai stabiliai jai galvą karūnuoja.

„Visi pėdučių sezonai užbaigti.
Kai kurie turėjo net po kelias interpretacijas.

Nežinau, ar čia daug, ar mažai.
26 poros pėdučių.”

Pradedam nuo pavasario, juk jo laukimas paprastai prasideda iškart po Naujųjų ;).

Burbulinės jungtys jungiasi toliau. Šiek tiek atbuluoju būdu, po Rudens atėjo Vasara (čia Eglės mezginiuose, ne gamtoje, ir ne MZ dienoraštyje 😉 ).
Bet negi paprieštarausi toms jungtims.
Net šalnos šiek tiek palaukė.”

Svaiginantis rudens žavesys. Net nepajaučiu, kaip į kišenes prisikraunu kaštonų, gudobelių ir šermukšnių uogų, klevų sėklų, gilių. Rankos dėlioja mandalas, širdis rimsta, įspūdžiai įsispaudžia nuostabiomis prisiminimų gijomis.
Burbulinės neuronų jungtys džiaugiasi šiuo metų laiku.”

Žiemą deda tašką. Tai yra, net visus tris. Ar tai reiškia… daugtaškį? 😉

Eglės Lašinskienės megztos pėdutės, nuotraukos ir istorijos. Pirmoji pora megzta iš Opal uni 1990, antroji – iš Drops Fabel 109. Rudeniui skirta pora megzta iš Drops Fabel 110, žiemai skirtos net 3 poros – iš Regia 4-ply 1945, Opal uni 3081, 5190. Modelis – „Pėdutės„.

2 komentarai apie “Metų laikai”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00