Saurono akis ir trolis mumis

Dalios vaikas gyvena šiaurinėje šalyje ir šiltų megztų desantas nenutrūkstamu srautu keliauja į Suomiją. Ir vaikui nuo žiemos negandų apsisaugoti, ir visam būriui ištikimų jos draugų bei Dalios talento gerbėjų.

Storuliukas Trolis Mumis numegztas Urtei – iš plonos, bet labai šiltos islandiškos vilnos dvigubu mezgimu, kad jau garantuotai šalčiui būtų uždaryti visi priėjimai ;).

Dvigubas mezgimas – ne tik dvigubai šiltesnis, pirštines galima vartyti į abi puses ir turėti kaip ir dvi poras tuo pačiu metu. Arba išsiversti kaip Tuutikė savo kepuraitė, pajutus permainų vėjus ;).

Kodėl prie tokio poetiško ir jaukaus herojaus prisiderino Saurono akis, tik Dalia turbūt viena težino, o gal ir ji nežino, gal čia ta šiaurė taip keistai ir paslaptingai kortas dėlioja, kad personažas iš tobulos vaikystės perduos porą su pačiu blogio įsikūnijimu Urtės draugui. O gal būtent taip ir yra, kad didžiausio blogio neišsigąsta tas, kas ant labai tvirto pagrindo yra užaugęs.

Saurono akis švies ant Aleksio rankų, jau ne pirmą Dalios pirštinių porą nešiojančio. Ne tik nešiojančio, bet ir rūpestingai jas prižiūrinčio – iki šiol jis tebeturi Da Vinci katinus ;). Prie vieno genijaus šmaikščios tobulų proporcijų interpretacijos į kolekciją prisijungs kito, nemažiau garsaus rašytojo fantazijos pasaulio personažas. Žiema ateina…

Dalios Liepuonienės megztos pirštinės Suomijos žiemai, nuotraukos – dukters Urtės. Pirmoji pora megzta iš Einband 851, 9281, 118 ir 47; modelis – šitos poros pakartojimas. Antroji pora megzta iš Sirri 5/2 (10) bei pereinamų spalvų Aade Long artistic 6/2, modelis – „Sauron„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00