Nauji atradimai

Kaip praneša Kolumbo radijas, atrastas Grenenas II! Ryškesnis ir skaistesnis už pirmąjį – akivaizdu, kad pandemija daro pačią geriausią įtaką gamtai :).

Į tiriamąją mezgimo ekspediciją Kristina išsiruošė su tos pačios žalios spalvos kauke ir jau keliaudama nauja žeme tarp dviejų jūrų per draugę atsiuntė žinutę, kad bręsta dar vienas žaliakaukinis ekspromtas. Ką kaukės saugo nuo virusų, o Kristinos žalioji akivaizdžiai turi papildomų super galių pritraukti pačias geriausias idėjas. Spalviškai pritaikytas, savaime suprantama :).

Skara megzta iš dviejų tos pačios pačios spalvos kamuoliukų, tik kadangi jie buvo pirkti ne konkrečiam projektui, o iš meilės žaliai ir violetinei spalvoms (tik gavusi šią spalvą, supratau, kad ponas Šopelis būtent Kristinai ją sukūrė!), tai vienas kamuoliukas buvo tinkamo – fingering – storio, o antrasis – dvigubai plonesnis. Pastarąjį Kristina sudvigubino, suderindama spalvas į labai subtilų ir jautrų melanžą – tikrą jūrinio peizažo atvaizdą. Per viduriuką abu kamuoliukai ėjo siauru smėlio taku iki galo už parankių susikabinę ir darniai į vienį susilieję :).

Kristinos Mickevičienės megzta skara iš Zauberball100 ir Lace Ball 100 2437 (Čiki piki); modelis – „Grenenas„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00