Šiltos Andy Warhol gėlės

Pavasarį taip jau norisi ir spalvų, ir lengvumo, ir žalumos, ir žiedų, bet nei sniegas, nei šaltis labai neskuba trauktis ir tuomet telieka sužaliuoti ir sužydėti… pačiai :). Su pačiu mano myliausiu moherio bei islandiškos Plotulopi vilnos deriniu – besvoriu kaip debesėlis ir šiltu kaip saulėtas vasaros vidurdienis.

„Raštas paimtas iš 1991 ar 1997m. Sandros žurnalo. Tuo metu dar tikrai nemezgiau rimtų mezginių, bet namuose prenumeruodavom žurnalą ir ypač patraukdavo serija su įvairių dailininkų paveikslų motyvais. Kadangi šiuo metu 90-ųjų metų mada sugrįžo, tai ta proga buvo galima nupūsti dulkes nuo archyvų :). Man nelabai patinka žalios ir juodos melanžo derinys, tad rinkausi vienspalvį foną. Gėlių atspalviai iš tokių derinių, koks buvo spalvų pasirinkimas. Pačiam modeliui atspirties taškas – Contrast Sweater (nors net nelabai patogu, kad toks skirtingas modelis gaunasi :)). (Negaliu neįkišti savo trigrašio, kad man abu išeities taškai nelabai asocijuojasi su tokiu moderniu ir ryškiu Rasos rezultatu ir dar kartą primena, kokia didelė vertybė (jei ne didžiausia kūryboje), yra unikalus ir savitas kiekvieno matymas ir kad tik iš jo gražiausi ir įdomiausi žiedai atsiranda. ) Šį pavasarį dar mielai nešiosiu iki visai atšylant :)”

Rasos Balčiūnaitės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Plotulopi 0484, 1425, 1430, 1424 kartu su Isager Silk Mohair 37, 62, 28, 59. Gėlės iš archyvinio „Sandros” žurnalo, paties silueto atspirties taškas – „Contrast Sweater„.

2 komentarai apie “Šiltos Andy Warhol gėlės”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00