Coinneach

Šiandieną – Dalios megztukas dukrai iš Rowan Felted Tweed, net nustebau, supratusi, kad tokia smalsi ir eksperimentuojanti mezgėja taip ilgai prie šito siūlo ėjo. Pakeliui, tiesa, vieną skarą numezgė, bet Dalios rimtiems užmojams kaip ir nelabai užsiskaito ;).

Urtės megztukui Dalia pasirinko Kate Davies modelį su šiai dizainerei būdinga meile geometriniams raštams bei labai subtiliais išvirkščių akių intarpais žakardų vingiuose. Ir taip tvidas viską subtiliai palieja, o tie išvirkščių akių dryželiai – vyšnaitės ant torto!

Spalvas rinkomės kolektyviai (tai yra, MZ kolektyvo ribose, Urtė procese nedalyvavo dėl geografinių priežasčių) ir bent aš tai mąsčiau abstrakčiai ir dekoratyviai, o pasirodo, viskas prie veido! Akivaizdžiai procese kažkieno nematoma ranka viską gera kryptimi suko ;). Ne tik siūlus ir modelį – puikų fotografą taip pat pridėjo :).

Dalios Liepuonienės megztas megztukas dukrai. Modelis- „Còinneach„, siūlai – Rowan Felted Tweed 154, 161, 151, 202, 190. Nuotraukos –  Joonas Järvisalo.

2 komentarai apie “Coinneach”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00