Identiškoms poroms ir prie jų

Schoppel-wolle Das Paar (75% vilna, 25% biologiškai suyrantis nailonas, 100 g ~ 420 m) kojininiai siūlai žinomi, kaip tie, dėl kurių simetrijos mylėtojai gali ramiai miegoti ir nesinervinti, kad viena kojinė (ar viena skarelės pusė) skirsis nuo kitos. Didelę sruogą sudaro dvi identiškos mažos, iš kurių namiai numegsite dvi identiškas kojines, rankoves ar ką kitą, kam norėsis pritaikyti absoliučios simetrijos principą.

Mezgantys žmonės šį siūlą renkasi ir dar dėl kitų priežasčių – jis puikiai nešiojasi ir yra neįprastai savo sudėčiai švelnus, bet čia jau šalutiniai pirminio sumanymo bonusai 😉 .

Su kitu šio gamintojo siūlu Life Style (100% merino vilna, 50 g ~ 155m) Das Paar sruogas sieja patys tiesiausi ryšiai. Skiriasi siūlų sudėtis, bet nesiskiria spalvynai! Kojinių ilgaamžiškumui, kaip žinia, sintetinė dalis yra būtina, bet jei kitur prie kūno norisi švelnučio merino, iš dviejų šių siūlų lentynų susikomponuosite pačius įvairiausius komplektus – Jolanta savo kojines net suderino su šuniuko paltuku 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00