Rudens duetas

Neapsiskaitėt, tikrai kalba apie rudenį ;), ir liepos pabaiga yra pats pats laikas apie jį pagalvoti, jei tuo neužsiėmėte anksčiau. Jolanta, kaip matote, apie viską visada laiku pagalvoja!

Taip rimtai pagalvojo, kad ne tik nusimezgė kojines prie savo Bitės paltuko, bet ir užsisakė permatomus botukus, kad tos kojinės nesislėptų batuose ir dvi damos žygiuotų per balas efektingai susiderinusios :). Atkreipkite dėmesį, ne tik į patį akį traukiantį duetą, bet ir botų dizainą – kulniukas išskirtas kaip megztose kojinėse praplatintu kulnu.

Bitutės, jautruolės, paltukas yra grynos merino vilnos, o kojinės, aišku, to paties spalvyno, bet su poliamidu. Visokių kombinacijų buvom prigalvoję tiems patiems Life Style ir Admiral marginimams (kojinės – skarelė, kojinės – kepurė, pirštinės – šalikėlis), bet kojinių prie šuns paltuko dar nepriderino niekas :).

Kojinių kraštams ir nosytėms Jolanta naudojo priderintą vienspalvį siūlą, o atsidėkodamas už gerą planavimą Admiral kamuoliukas apdovanojo visai netaikiusią spalvinių perėjimų kojinių šeimininkę identišku marginimu 😉 .

Jolantos Žilinskienės megztos kojinės (paltukas taip pat, tik seniau) iš Admiral R Druck 1863magic (Kleopatra) ir nuotraukos.

2 komentarai apie “Rudens duetas”

  1. Kaip žaisminga ir dailu! Aš irgi noriu kojines botuose ne slėpti, o rodyti – kur tokių rasti??? Manau, ne man vienai aktualu, kas žinote, gal pasidalintumėte? :-)))

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00