Į teatrą

Vasaromis teatrai atostogauja arba gastroliuoja, bet kokiu atveju, tai yra pertrauka tarp dviejų sezonų. Ir puiki proga pasiruošti šiltą ir labai puošnų rūbą naujam, ateinančiam 🙂 .

Žodį „teatras” Rimutė, pristatydama savo megztą premjerą, pavartojo nebūtinai tiesiogine prasme, tai žodis – šventės simbolis, o nieko nėra jaukiau ir mieliau už megztą šventinį rūbą. Pačios rankomis kurtas, jis garantuos originalumą ir absoliutų spalvos bei modelio tikimą, nes patys gamindami savo drabužius turime visišką pasirinkimo laisvę ir nepriklausomybę nuo parduotuvių asortimento.

Kad mezginys virstų šventiniu, prisideda daug dalykų. Pirmiausia – modelis. Puošnios plačios rankovės, primenančios karalienių sukneles, grįžta į madą ir įneša į mūsų spintas praeitų epochų žavesio.

Antras dalykas, be kurio sunkiai išgyventų bet koks fasonas, yra graži medžiaga. Moheris tokiais atvejais yra pats populiariausias pasirinkimas, niekam ir nereikia aiškinti, kodėl 😉 . Rimutė išsirinko jį patį švelniausią ir patį dailiausią. O kad tas efemeriškas debesėlis įgautų kiek kūno, pridėjo prie jo plonytį alpakos siūliuką. Spalva, aišku, ir skonio, ir tikimo dalykas, bet vykusiai parinkta, ji rodys pasauliui pačią gražiausią mūsų pusę.

Ir trečias dalykas, tiesiogiai susijęs su antruoju. Graži medžiaga gimsta iš gražaus ir meistriško darbo. Rimutės preciziškumui sunkiai rasi konkurentų. Rezultatas – nuotraukose 🙂 .

Rimos Daugėlienės megztas megztukas iš Isager Silk Mohair 66 kartu su Isager Alpaca 1 46, modeiis – „Sweater No. 7

6 komentarai apie “Į teatrą”

  1. Man – tai pats gražiausias Rimutės megztinis iš visų visokiausių! Ypatingas modelis, nuostabi spalva, o jau kaip tinka, tai be žodžių…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00