Stebuklingi kamuoliukai

Schoppel-wolle ant savo siūlų etikečių turi raudonai apibrėžtą perspėjimą (visai kaip ant cigarečių pakelio), kad mezgimas gali sukelti priklausomybę. Wunderklecks (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas, 100 g ~ 420 m) kamuoliukai galėtų turėti dar vieną tokį įrašą, pritaikytą specialiai jiems – nes šie nenuspėjami, kiekvieną kartą vis kitokie, rankomis dažyti siūlai turi didelę galią sukelti didelę ir, deja, pavojingai arti priklausomybės 😉 , mezgėjų meilę. Išbandžius vieną spalvyną, norisi pamėginti kitą, dar kitą… o paskui gali vėl pradėti naują ratą iš pradžių, nes identiškų kamuoliukų tarp šių gražuolių – kaip dviejų identiškų paveikslų – nerasite.

Dėl tos priežasties šiandieninė siunta ypatingai gausi – amžinas Titanikas (siūlų pasaulyje jis niekada neskęsta), Žolynų ragana, Burokėliai su piktžolėmis, Lapkričio lietus, Fuji šviesos ir Sakurų žydėjimas.

Šie siūlai sukurti galvojant visų pirma apie kojines, todėl ir spalviniai perėjimai gražiausiai atsiskleidžia tokio pločio mezginyje (bet čia ne taisyklė!), bet kartu kojinės yra ir puikus nedidelis projektas susipažinimui. Su savo ilgalaike meile 🙂 .

Renata, kurios kojines matote viršutinėje nuotraukoje, pati prisipažįsta, kad yra šių siūlų pinklėse.

Gražvydė nesako nieko, bet labai garsiai šneka jos kojinės 😉 – dvi paskutinės poros yra tik tos, kurios dar nespėjo pasirodyti MZ dienoraštyje.

Pirma pora kojinių megzta Renatos BlackutėsWunderklecks 2139 (Bella Patina), kitos dvi poros megztos Gražvydės NorkienėsWunderklecks 2432 (Žalia arbata) ir 2185 (Burokėliai su piktžolėmis). Nuotraukos autorių.

1 komentaras apie “Stebuklingi kamuoliukai”

  1. Tikrai taip, nors jau išbandžiau ne vieną variantą, bet pamatau ir norisi dar (tiek kartoti, tiek naujas spalvas bandyti). 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00