Stebuklai kamuoliukuose

Schoppel-wolle Zauberball Crazy (75% vilna, 25% suyrantis poliamidas., 100 g ~ 420 m) yra pats optimaliausias ir saugiausias būdas pasimėgauti spalvomis su daugmaž prognozuojamu efektu (spalviniai perėjimai švelnūs, laipsniški ir gana greiti, pritaikyti nedideliam kojinėse naudojamam akių skaičiui), bet ne be siurprizų. Siūlą sudarančios plonos gijos nudažytos švelniais spalviniais perėjimais numatyto kolorito ribose, bet į kokius melanžus jos susidės – kiekvieną kartą bus truputį unikalus paveikslas. Griežtos simetrijos mylėtojams šie kamuoliukai nėra labai rekomenduotini, nes nei vienas nebus identiškas (panašus, taip, bet absoliutaus sutapimo nesitikėčiau), o ir kojinės, numegztos iš vieno kamuoliuko tikrai nebus vienodos. Visiško chaoso nebijokite, spalvynai turi numatytas ribas ir visi daiktai iš vieno kamuoliuko (ar vieno spalvyno kamuoliukų) tikrai bus akivaizdžiai vieno lizdo paukščiai, bet kiekvienas su savo individualiais bruožais, todėl šie kamuoliukai ir nuobodulys yra absoliučiai nesuderinami dalykai. Aš juos prirašyčiau kaip vaistus kenčiantiems nuo antros kojinės sindromo (kas yra laimingas ir tokio nežino, paaiškinu, kad bėda yra ta, kad numezgi vieną kojinę, o antros tokios pačios negali prisiversti megzti – nebeįdomu), nes šitais kamuoliukais nenuobodžiausi ne tik dvi kojines megzdamas, visą šimtakojį su džiaugsmu apausi!

Tiek daug kalbu apie kojines todėl, kad tokia yra pirminė šio siūlo paskirtis – dėl tos priežasties spalvos greitai keičiasi ir sudėtyje prie vilnos rasite dalelę poliamido tvirtumui. Bet gražūs kamuoliukai suvilioja mezgančius žmones savo spalvomis ir netrunka pavirsti nuostabiausiomis skaromis, šalikais, pirštinėmis ir net megztukais.

Jų papildymas pas mus visada būna gausus, nes atsargos išsenka vienos pirmųjų ir šį kartą atkeliavo net aštuoni pasibaigę spalvynai. (Nuotraukose matote devynis, tik todėl, kad man labai norėjosi Alyvų kvapą nufotografuoti prie tikrų alyvų, bet radau tik paskutinius pabirusius žiedelius, užtai žvalios našlaitės mielai sutiko pakeisti gležnas ir trumpalaikes koleges 😉 .)

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00