Rūbas susibūrimui

Kam dažniau tenka dalyvauti dideliuose žmonių susibūrimuose, pastebi, kad net ir žiemą dažnai tokiose vietose būna per karšta su įprastais šiltais drabužiais. Su mezgimu ar kitais rankdarbiais nesusijusiuose renginiuose jokios tame bėdos – marškinėlius ar lengvas palaidines rasi kiekvienoje spintoje. Bet ateiti į mezgėjų pamiltus vėlyvus pusryčius „Miesto laboratorijoje” be savom rankom pagaminto rūbo – kaip nuogam 😉 . O ten bet kuriuo metų laiku karšta – tiek kūrybingų ir energingų žmonių susirenka į vieną vietą ir aktyviai darbuojasi, pusryčių stalą derindami su naujomis pažintimis, savais mezginiais ir fontanais idėjų.

Ši Eglės palaidinė tikrai tarnaus jai daug daugiau nei kartą per mėnesį, bet pradėta ji buvo būtent po vieno tokio karšto susitikimo:

Vasario mėnesio mezgėjų brunch’as įkvėpė nusimegzti medvilninę palaidinę! Už tos idėjos slepiasi labai praktiška mintis – kadangi brunch’e tenka daug sveikintis, kalbėtis, pažindintis, dalinti komplimentus ir juos (komplimentus) priiminėti, tai būna net karšta. Su vilnom išbūti – ne kas. Iš karto po susitikimo, jau tyrinėjau “Mezgimo zonos” vasarinių siūlų podėlius, o tą patį vakarą “užsimetinėjau” akis. Mezginys reaktyviniu greičiu nusimezgė ir tadam… per balandžio mėnesio mezgėjų brunch’ą priiminėti komplimentus nebebuvo karšta!

Ir čia jau nutraukos iš tų nebe tokių karštų pusryčių ;)) :

Margąją Schoppel-wolle medvilnę taip Eglei tinkančių spalvų ji pritaikė vienam pirmųjų dizainerės Isabell Kraemer modelių su statytomis rankovėmis, mezgamomis iš karto kartu su kūnu – jo sukūrimo metu tai buvo didelė naujovė. Modelio gerumą liudija nepaprastai didelis numegztų variantų skaičius su Eglės gražiąja palaidine priešakyje. Ir taip, čia vėl tas pats būdas megztinį paversti vasariniu topu – tiesiog patrumpinti rankoves. Ateinančiam sezonui traukiame šią gudrybę kartu su vasariniu garderobu į reikalingiausių dalykų skyrelį 😉 .

Eglės Lašinskienės megzta palaidinė ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Cotton 1576 (Damoms pirmenybė), sagutės – Union Knopf; modelis – „Driftwood„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00