Dublis du

Rimutė yra įkvėpėja ne tik virtualiai jos mezginiais besigrožėjantiems ir klubo draugėms, bet ir savo brolienei, kuri, aišku, nepraleido pro akis jos dailaus naujojo užmestuko iš estiškos vilnos ir užsinorėjo sau tokio pačio. Lygiai tokie patys siūlai jau buvo kaip pernykštis sniegas – iš eksperimentinės estiškos vilnos linijos, kuri pasirodo ir nebepasikartoja, todėl jokių šansų į tą pačią upę antrą kartą įbristi ;( . Abi mezgėjos vaizdo skambučiais ilgai derino siūlus ir spalvas antram dubliui ir jam buvo išrinktas storasis Isager tvidas labai gražios gilios tamsiai žalios spalvos.

Rimutė jaudinosi, ar tiks, ar nekąs, ar laikys formą – ji pati buvo pasirašiusi numegzti savo užmeztuko pakartojimą. Visi mes žinom, kaip išauga nerimas ir atsakomybės jausmas, kai darai ką ne sau.

Išplautas pavyzdukas skyrėsi nuo manojo megztuko, kabančio MZ, nes aš mezgiau gerokai laisviau, bet užtat pademonstravo savo švelniąją pusę, labai stipriai suminkštėjęs ir dailiai išsiskleidęs po vandens procedūrų.

Rezultatą matot – puikus, kaip visi Rimutės mezginiai 😉 . Bet didžioji intriga dar prieš akis. Savo pirmąjį megztuką ji kuriam laikui paskolino išvykusiai brolienei, ši paliko Rimutei savo žalią variantą. Aš kitos nešiotojos nemačiau, tik mezginių autorę, kuriai labai patinka (ir kaip tinka!) ir naujojo žalioji spalva, tai kuris kieno spintoje apsigyvens, nepaisant pradinio susitarimo ir sumanymo, dar klaustukas ;)).

Rimos Daugėlienės megztas megztinis iš Isager Aran Tweed (Green).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00