Savos spalvos

Labai jau seniai dienoraštyje nebuvo mezginių iš estiškos vilnos – gausybėje siūlų norisi išbandyti vis ką naujo, todėl Rimutė labai pradžiugino su savo megztuku, į kurį pavirto jau senokai jos nusižiūrėtos sruogos. Jei estiškos Aade Long vilnos spalvynai jums yra pažįstami ir žinomi vardais kaip daugeliui margieji Schoppel-wolle kamuoliukai, gali būti, kad šios spalvos bus siurprizas, kuriuo, deja, džiaugiasi tik pirmieji naują siuntą atidžiai pasitikę ;( . Mat gamintojas be savo įprastų derinių nuolat užsiima įvairiais eksperimentais, kurie vėliau nesikartoja, tuo labai pradžiugindamas mezgančius žmones – taip ir šansas į pamėgtus siūlus pažvelgti naujai, ir kartu garantas, kad nesutiksi nieko su tokių pat spalvų rūbu 🙂 .

Vieną tokių spalvynu jau matote šiltame megztuke 🙂 . Rimutę nuo jo draugės atkalbinėjo, kad nelabai spalvingas, bet ji pati tikrai žinojo, ko nori. Mano galva, šitos spalvos kaip tik idealiai tiko ir jos mėgstamais santūriais atspalviais (jei labai prisimerksi – labai! – megztukas taps beveik pilkas), ir kartu neryškūs žalsvai melsvi gabalėliai nuostabiai gražiai paryškina akių spalvą. Tų pačių atspalvių, tik šviesesnė ir ryškesnė kašmyrinė skarelė, dar spalvos ir ryškumo tiek akims, tiek visam ansambliui dosniai prideda. Aš, dar užsislėpusi kelias tokias pat estiškos vilnos sruogas ateities vizijoms, aišku, nelabai tinku nešališkai rolei (o dar ir skarelę turinti lygiai tokią pačią 😉 ), bet manau, iš nuotraukų pritarsite, kad siūlų ir nešiotojos keliai susitiko po labai sėkminga žvaigžde 🙂 .

Modelį Rimutė nusižiūrėjo iš paveiksliuko ir mezgimui skirtų video, todėl viską konstravo pati be jokių gatavų receptų. Kruopščiai, preciziškai ir su didele atida visoms detalėms – kaip ir visuose savo mezginiuose 🙂 . Taip gerai sukonstravo, kad mezganti giminaitė jau prašo pagalbos su tokiu modeliu sau 🙂 .

Rimos Daugėlienės megztas megztukas iš estiškos Aade Long artistic 8/2 vilnos. Skarelė megzta iš Schoppel-wolle Cashmere Queen 5990, modelis – „Sophie Scarf„.

2 komentarai apie “Savos spalvos”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00