Demisezoninis

Pirmiausiai noriu nuraminti visus, kad neišvariau tokiame šaltyje Dalios pusnuogės į lauką fotografuotis, nuotraukos dar iš rudens, tik naujasis megztukas laukė tinkamo laiko pasirodyti, nes ir modelis vasarinis (bent jau originalas), ir siūlas toks lyg ne rimtiems šalčiams – plona vilnelė ir dar su linu, bet apie viską iš eilės.

Siūlą Dalia pasirinko plonesnį, nei nurodyta aprašyme, todėl teko pačiai persiskaičiuoti. Tai ji taip iš širdies visko pridėjo, kad rankovės iš planuotų trijų ketvirčių pavirto ilgomis ir taip nejučia iš vasarinės palaidinės virto plonu, vidutinio šiltumo megztuku kaip tik ateinančiam pavasariui. Ir dar su madingomis plačiomis rankovėmis.

Labai minimalistiniame dizaine pagrindinė rolė tenka siluetui ir apdailai. Pastaroji Dalios neįtikino ir ji pritaikė savą būdą viską dailiai užbaigti, nes patirtis ir leidžia, ir įpareigoja 🙂 .

Dailus priderintas pakabukas, kaip dauguma jos papuošalų, yra Kristinos, o jei fotografuotumėmės dabar, prie šito gražaus ir subtilaus mėlynumo pridėčiau dar puokštelę žibučių 🙂 .

Dalios Liepuonienės megztas megztukas iš Isager Merilin 10S, modelis – „Tee No. 1„.

1 komentaras apie “Demisezoninis”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00