Asante Sana

Gražioji antroji M. Isager „A Knitting life” dalis, tik pasirodžiusi prieš Kalėdas, panašu, yra labai aktyviai skaitoma. Sakydama „aktyviai” turiu galvoje, kad ji skaitoma ne tik akimis, bet ir su virbalais. Dar žiemai nepasibaigus MZ dienoraštyje turėjome progą matyti iš jos ne vieną baigtą modelį, seku bent dar kelis mezgamus projektus, o šiandien prašom naują, savaip painterpretuotą gerokai plonesniais siūlais.

Kai dukra parvežė iš „Mezgimo zonos” Mariane Isager „A Knitting Life” II knygą, radau užklijuotus du žymeklius-lapelius, kurie modeliai jai labiausiai patinka. Vieną iš jų ir pradėjau jai megzti (tą kuris man labiau patiko iš atrinktų 🙂 ).

Tai jau trečias megztinis iš Isager knygų ir toks pat geras ir įdomus, kaip ir pirmi du. Knygose modeliai pateikiami iš ganėtinai storų siūlų, ką ne tik aš, bet ir manau, daugelis ne visada mėgsta. Aš noriu pastebėti, kad visi modeliai man gerai gavosi su ypač plonais merino siūlais. Šį ASANTE SANA megztuką mezgiau 2,5 NR virbalais, 350 m/50 g storio merino siulu pagal 3 dydžio aprašymą ir gavosi puikus 38-40 dydis. O apykaklė, man regis, net patogesnė nei originalo 😉 .

Įsivaizduoju, koks geras megztinis gautųsi iš Isager Highland Wool. O jei norisi įdomesnio margumo nukeltų akių raštui, prie vienspalvio Isager kaip siūlas B tiktų kontrastiškų spalvų Schoppel Wolle Zauberball Edition 6.0 į kompaniją.” 

G. megztas megztukas, pastabos ir nuotraukos. Modelis – „Asante sana„.

1 komentaras apie “Asante Sana”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00