Opal šventinis

Vienspalvis 4 gijų kojininis siūlas Opal (75% vilna, 25% poliamidas, 100 g ~ 425 m) šį kartą atkeliavo džiaugsmingas, skanus ir šventiškas. Už džiaugsmą atsakingos yra grynos spektrinės spalvos (atlikti moksliniai tyrimai!) ir nieko taikliau už absoliučiai švarių spalvų neoną tikrai nerasite – žalia spalva MZ jau yra buvusi, tik išsivaikščiojo džiaugsmo dalinti po mezgėjų krepšius, tuo tarpu neoninė oranžinė – visai naujiena!

Skanėstų skyrelį atstovauja apelsinai su šokoladu 🙂 .

Pati viena atskirai paimta oranžinė spalva pakankamai švari ir ryški atrodo, bet pridėjus šalia neoninio atspalvio – ryškus skirtumas 😉 .

Šventinę nuotaiką palaiko tamsiai raudonos spalvos kamuoliukas, prie kurio taip ir prašosi toks pats šventiškas pavyzdys (žr. antrą nuotrauką 🙂 ).

Vienspalvis kojininis siūlas nepamainomas ne tik sudėtingiems tekstūriniams raštas, jis būtinas žakardams, ir iš kito raudono atspalvio su kontrastingu baltu Inga numezgė štai tokias dailias ir šventiškas kojines, skirtos tai laimingai dienai, kurią bus galima praleisti namie su knyga. Ir šitomis kojinėmis, žinoma 😉 . Originalo pavadinimas, kaip ir parinktos spalvos, rodo Kalėdų kryptimi, bet fotosesijoje dalyvaujančios rožės pakankamai garsiai skelbia, kad šis derinys visada yra šventė 🙂 .

Ingos Kvedaravičienės megztos kojinės ir nuotraukos. Siūlai – Opal uni 4-ply 5180 kartu su 3081, modelis – „On Your Toes!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00