Opal 6 gijų vienspalvis

Su margais kojininiais siūlais atkeliaujantis vienspalvis jau tapo ne mielu priedu, o greičiau taisykle su Opal siūlais ir tuoj paaiškinsiu kodėl. Kas mėgstate ir sekate skaičius, pastebėsite, kad storesnis Opal 6-ply (75% vilna, 25% poliamidas, 150 g ~ 425 m) turi kamuoliuke lygiai tiek pat metrų, kiek ir plonasis keturgijis, skiriasi tik gramai – tiek gamintojas yra paskaičiavęs didelei vyriškai porai kojinių. Nesunku sukalkuliuoti, kad storesnio siūlo yra didesnės akys ir iš tų pačių 425 metrų gausime daugiau mezginio nei iš tiek pat iš plono siūlo.

Tą, ką bandau paaiškinti žodžiais, daug geriau pademonstruos Jolantos šeimynai megztų kojinių nuotraukos. Abi margos poros yra skirtos didelėms vyriškoms kojoms ir nuo jų visų liko pakankamai siūlų tolimesnei veiklai.

Primezgusi tiek margų, tiek vienspalvių storesnių kojinių (nuotraukose tik dalis), iš to, kas liko, Jolanta sėkmingai dar savo anūkėliams numezgė po porą pėdučių šiltai po namus vaikščioti. Ir taip, jos ne tik nuotraukose, realybėje taip pat primena ląstus, nes tie neseniai buvę vaikučiais berniukėliai jau turi labai nevaikiško dydžio pėdas 😉 . O kai turi gerų atsargų tiek margų, tiek vienspalvių to paties storio siūlų, spalviniams žaidimams atsiveria plačios durys 🙂 .

Jolantos Vainutienės megztos kojinės ir pėdutės. Siūlai – Opal Fantastic Sky 6-ply 11226 ir 11227 kartu su Opal 6-ply 7901 ir 5303. Trumpų kojinyčių modelis – „Pėdutės„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00