Spalvų alchemija

Crazy Zauberball kamuoliukai patys iš savęs yra tokie gražūs ir viliojantys tiek savo spalvomis, tiek netikėtais deriniais, tiek siurprizų pilnais perėjimais, kad dažnai ir nueiname tuo „lengvesniu” keliu ir tiesiog džiaugiamės kiekviename kamuoliuke atsiveriančiais spalviniais klodais net neeidami gilyn į ir taip spalvotų gijų papildomus derinius.

O tų, kas pabando, laukia patys netikėčiausi atradimai – matote nuotraukose 🙂 . Trys skirtingi pereinamų spalvų deriniai susijungia intarsijoje pačios siūlų gamintojo (ir išskirtinių spalvų bei pavadinimų kūrėjo) galvos Gerhardo Schoppelio modelyje.

Pati geriausia dalis su netikėtais šio gamintojo kamuoliukais yra tai, jog drąsiai galite naudotis patikusiomis idėjomis – jau pati kamuoliukų įvairovė užtikrins, kad kiekvienas mezginys bus unikalus ir nepakartojamas.

Ir nepavargsiu kartotis – kojinėms skirti siūlai jokiu būdu nereiškia apsiribojimu kojomis. Pasigrožėkite šiuo fantastiniu megztiniu!

Snieguolės Daniūnienės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Crazy 2100 (Domino), 2250 (Abu labu tokiu), 2266 (Kelrodis); modelis – „#02 Pulli Jacke wie Hose”.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00