Dovilės burbuliukai

Noro siūlai, panašu, kaip meilė (o jie ir yra MEILĖ!) – niekada nesibaigia. Net nedidelis spalvotos plonos gijos lašelis, sudėtas su priderintu pagrindu, pakeis tą pagrindą iš pagrindų, suteikdamas kitą charakterį, stilių, nuotaiką ir spalvyną.

Kad Dovilė Noro siūlus jautriai jaučia ir kūrybiškai savo idėjoms, ne kartą turėjome progos įsitikinti MZ dienoraščio puslapiuose. Šiandieniniame megztuke ji suderino du gana plonus ir pakankamai spalvotus siūlus – plonytį margą Noro Stained Glass, priskirtiną lace kategorijai, su pakankamai ryškiu mėtiniu Isager Spinni.

Suderino labai išmaniai – megztuko pagrindas megztas abu siūlus sudėjus, bet rankogaliai, kaklas ir apačia yra vienspalviai mėtiniai, o bumbuliukų karoliai tarp ripsinių juostų megzti iš vieno margo Noro siūlo, kad būtų kuo švaresnės spalvos ir išsiskirtų bendrame melanžiniame fone.

Veikti, kaip visi suprantame, tikrai buvo ką, bet rezultatas šimteriopai atperka visą tą knysliavą su plono siūlo spurgeliais iš n kiekio akių 🙂 . O ir pasižiūrėjus proceso nuotraukas, atrodo, kad viskas taip su lengvu vėjeliu, saule ir spalvotais saldainiukais geroje keturkojų draugijoje ėjosi 😉 .

Megztuko konstravimui, jei nieko nepainioju, Dovilė pritaikė šį modelį, tik skylutes pakeitė bumbuliukai ir visus krašteliuose atsirado stulpeliai. Pagal save pritaikytas mažiau iškirptas ir dvigubas kaklas, stulpelis labai gražiai suformuoja lengvo baliono formo apačioje ir super aktualiai atrodo rankovėse, kur jį ir nešioti galima keliais būdais – ilgą siaurą ar patogiai ir stilingai atsilenkus.

Dovilės Žydelienės megztas megztukas iš Isager Spinni 46 su Noro Stained Glass 6 ir mezgimo virtuvės nuotraukos. Modelio išeities taškas – „Pullover (09/10)„.

3 komentarai apie “Dovilės burbuliukai”

  1. Nuostabu!
    Turbūt mezgime, kaip bet kuriame mene, svarbiausia – idėja. Ir tai, kad įgyvendintame rezultate neturi jaustis nei įdėto vargo, nei „prakaito kvapo”.
    Va taip, kaip čia – lengvai, lyg jūros bangos purslai, skaidriai, lyg ežero dugno vaizdas ramią dieną. Ir su paslaptimi, lyg pievoje išbiręs karolių vėrinys…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00