Kasmetiniai meilės darbai

Numezgusi Karoliui didelį juodą šaliką, aš jau galvojau, kad baigiau su tuo žabaklinėjimu tamsiu metu tarp tamsių akučių, bet pasirodo, kad praeitų metų istorija buvo ne taškas, o tik kablelis 😉 . Po kaklašildžio pasikeitimui užsimanęs šaliko (abu juodi, savaime suprantama 😉 ), Karolis kurį laiką jį panešiojo, paskui vėl apsukęs ratą sugrįžo prie sujungtų galų versijos. Šalikas ramiai gulėjo, kol vyresnis brolis, sužinojęs apie nenaudojamą daiktą, mielai jį priglaudė. Susekęs, kad jo šalikas prašapo, Karolis siaubingai pasipiktino ir ne, jis nebuvo numestas, jis buvo jam labai reikalingas!!!

Jaučiausi kalta, atidavusi Karolio daiktą (mezgiau tai jam!) Jurgiui, todėl pažadėjau kuo greičiau atmegzti naują. Ir net turėjau tiek kvailumo, kad pasikviečiau jį ateiti į MZ pačiam išsirinkti siūlus. Nuo pat vaikystės pas mus namuose pasirinkimo problemos (?) buvo sprendžiamos labai paprastai. Parduotuvėse vaikai pasimesdavo gausoje, pavargdavo matuotis ir niekas jiems netikdavo, nieko nebereikėdavo. Stebuklingu būdu, viskas, kas būdavo atnešama į namus ir jau nebereikėdavo vargtis renkantis, buvo puiku ir tikdavo geriausiai. Mano jautruoliui tiko iš labai paprastos Karisma vilnos numegztas šalikas (čia pirmoji versija), nei jis kando, nei graužė. O ir megzti buvo visai patogu – vilna lygi ir pakankamai „limpanti”. Augdami vaikai išmoko rinktis ir nebevargo kaip vaikystėje, todėl ir MZ šį kartą Karolis apsisuko akimirksniu – man buvo bakstelta į patį elastingiausią ir nelipniausią meriną. Ko ir reikėjo, aišku, tikėtis 😉 .

Šis siūlas linkęs temptis, todėl aš nusprendžiau tikrą anglišką stulpelį pakeisti pusiniu. Ir tada supratau, kaip klydau, manydama kad megzti anglišką stulpelį yra sunku ar nepatogu ir kad blogiau už jį yra tik jo klaidų taisymas. Niekas neprilygsta pusiniam angliškam stulpeliui (fishermen rib), kai tamsiame siūle turi įžiūrėti, ar šitoje eilėje gerą akį turi megzti į apatinę eilę, ar paprastai. Geroje, bet labai retoje dienos šviesoje pasimatydavo visos vakarinio darbo kliurkos – nė vieno daikto aš tiek neardžiau, kaip šito pačio paprasčiausio šaliko. Mane gelbėjo tik gražiausia mezgimo navigacija – mano žvakė tamsoje – Kristinos grybukas, žymintis tikro angliško stulpelio pusę.

Šalikas megztas iš Drops Merino Extra fine 02.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00