Tolesnė sklaida

Naujos M. Isager knygos išėjimo proga ir pakartotinio pirmo tomo atkeliavimo proga šiandien įrašas su dviem megztiniais iš pirmosios dalies. Megzti jie ne iš to siūlo, kurį naudojo ir rekomenduoja autorė, ir aišku, jie atrodo kitaip, nei originalai, bet kūrybiškas mezgimas yra būtent apie kitaip, apie laisvę rinktis, interpretuoti, perdaryti ir prisitaikyti. Tai kaip obuoliai nuo obels – vienas nurieda galiuką, kitas – dar toliau, kad išaugtų paskui iš tų pačių sėklyčių visas sodas skirtingų medžių.

Pirmojo megztuko nemačiau, gavau tik nuotraukas su labai entiuziastingu komentaru 🙂 .

„Kadangi mano važiavimas į Vilnių jau kaip anekdotas, nors aš išties beveik “pakeliui “ 🤣, negalėdama suprasti, kodėl svarbiausi reikalai  man nutinka ketvirtadienį, na ir aišku, kalčiausias yra pajūris, todėl siunčiu išbandytą Gaudi megztinį. Gal bus įdomu, labai labai rekomenduoju.

Tai vienareikšmiai geriausias modelis, kurį teko megzti nuo viršaus ratu. Rankoves irgi be siūlių. Didžioji dauguma jų man būna nepatogūs. Nežinau šio modelio gerumo paslapties, įtariu, kad prie to prisideda raštas stulpeliais. Ir labai sėkmingose vietoje po krūtine baigiasi. Aš mezgiau iš labai plono siūlo 350 m/ 50g (megztukas sveria 180g) , 2.5 Nr virbalais, akis ir platinimą, žinoma, atitinkamai perskaičiavau, nepagailejau pridėti akių po pažastimis, viršuje pradėjau mezginį su pagalbiniu siūlu (dėl tamprumo – patariu, o be to ir užlenkiau ~2cm, bet užlenkimas nebūtinas).

Visiems rekomenduoju knygą Mariane Isager “A Knitting Life”: įkvepianti, graži, solidi, naudinga ir protinga. Numegsiu antrą megztinį ir jei vėl taip pasiseks, galėsiu tada prisiekti, kad iš jos numegsiu visus!”

Daivos megztuką iškalbingu pavadinimu „Wings to Fly” su entiuziazmu sutikau pati 🙂 . Krintanti ir elastinga merino vilna tekstūrinį raštą paryškino ir labai dailiai susidrapiravo ant kūno. Nuo rankovių akių negaliu atitraukti!

G megztas megztukas ir laiškas, modelis – „Gaudi„. Rausvas megztukas megztas Daivos Janavičienės, modelis – „Wings to Fly„.

1 komentaras apie “Tolesnė sklaida”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00