Auganti pamaina

Šis įrašas išoriškai labai skiriasi nuo vakarykščio, nors iš tiesų sąsajos pačios tiesiausios – ta pati mergina su mamos megztu megztuku yra puiki nėrėja ir šiandieninis įrašas skirtas jos darbams 🙂 . Aš pati myliu pačius įvairiausius rankdarbius, bet niekas man nesuteikia tokio didelio džiaugsmo, kaip iš naujo mezgimą ir nėrimą atrandantys jauni žmonės. Beje, nėrimą dažniau 😉 . Ir tai yra labai gera tendencija, nes paklausa visada gimdo pasiūlą. Stilingais nėrimo modeliais mes kol kas dar nesame pertekę, todėl augantis jaunų nėrėjų būrys sukuria labai viltingas perspektyvas 😉 .

Viršutinėse nuotraukose iš šiltos estiškos vilnos nertas spalvingas pledukas – pirmas Justės darbas! Mama bandė atkalbėti nuo pakankamai techniškai sunkios pradžios (ir dar tokios plonos ir daugiaspalvės!), bet dukra nusprendė nerti tiesiai į pačią gelmę ir, panašu, pasijuto ten kaip žuvis vandenyje 😉 .

Kas turi bėdų su siūlų atsargomis, tai tik ne mezgančių ar neriančių vaikų mamos – visi žinom, kad jei tau reikia kokio daikto ir jis yra mamos spintoje, tai tu jį kaip ir turi 😉 . Siūlų podėliai, esu tikra, ne išimtis. Jau dabar iš mamos atsargų visa medvilnė išsikraustė į naujus namus ;).

Neabejotinai, visoms pradedančioms rankdarbistėms daro įtaką šeimos moterų veikla, todėl snaiges ant eglutės rasite ir dukros, ir mamos (ir tetos 😉 ) arsenale, bet nauji laikai atneša ir kitus vėjus – visagalis Youtube tampa ir kantriausiu mokytoju, ir įkvėpimo šaltiniu. Nėrimo projektai taip pat yra šios dienos aktualijoms – pirkinių krepšelis iš medvilnės, tekstūriniu raštu nertas kompiuterio dėklas, o iš atlikusių siūlų – mielas dėkliukas būtiniausiems įrankiams. Labai nekantriai laukiu tęsinio.

Justinos Janušonytės nerti darbai ir nuotraukos. Pirmose nuotraukose vąšeliniu entrelac atitikmeniu nertas pledas iš įvairiaspalvės estiškos Aade Long 8/2 vilnos. Krepšelis medvilninis, kaip ir snaigės, kompiuterio dėklas nertas iš Drops Karisma 19, 60 ir 73, dėkliukas vąšeliams – iš Drops Karisma 60.

1 komentaras apie “Auganti pamaina”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00