Siūlas ir megztukas prie jo

Schoppel-wolle Life Stile (100% merino vilna, 50 g ~ 155 m) yra labai universali skalsaus storio merino vilna. Jos paletę sudaro tiek žakardo imitacija margintos spalvos, tiek vienspalviai kamuoliukui, ir tiek vienų, tiek kitų yra toks didelis pasirinkimas, kad derinių bei variacijų galimybėms galo nėra. Pridėkite dar tai, kad didžioji dauguma žakardu margintų kamuoliukų turi atitikmenis kojininių siūlų lentynose ir galima derinti taip pat dažytą merino vilnos mezginį su identiškomis kojinėmis ar pirštinėmis… 😉

Pritrūkome vienspalvių, pastaruoju metu labai aktualių ryškių spalvų – žalios ir mėlynos. Žiemą ryškiai ir švelniai spalvinti 🙂 .

Labiausiai į šią lentyną žiūri žmonės, mezgantys mažiesiems – nes siūlas švelnus, gražių spalvų ir lengvai prižiūrimas. Bet tinka ir suaugusiškiems megztiniams, nes švelnumo norisi turbūt visiems nepriklausomai nuo jų amžiaus 😉 . Naujas megztukas ypač nustebina, jei vaikystėje teko rengtis vilna iš močiutės (ją aš myliu ir labai nenoriu užgauti, bet kai ką ji visai atbaidė nuo megztų daiktų, tai faktas ;( ). Merinas malonus prie kūno, o apvaliame lygiame siūle sudėtingas tekstūrinis gėlių raštas atsiskleidžia super ryškiai.

Svetlanos Fiodorec megztas megztukas dukrai pagal bendravardės dizainerės pamoką čia. Siūlai – Life Style 5171M.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00