Spalvotas švelnumas ant kaklo

Šiandieninės naujienos ir jų dvigubai storesnė versija dar kartą primena, kad pati švelniausia spalvota merino vilna Edition 3.0 yra puiki ne tik tam, kam gamintojo pirmiausia sumanyta – patiems mažiausiems nešiotojams 🙂 , dėl kurių parinktas pats švelniausias pluoštas ir trumpas spalvinis žingsnis – mažam daiktui nedaug tereikia akių. Visos šios savybės lygiai taip puikiai tinka ir suaugusių žmonių skaroms (ne tik skaroms, bet šiandien kalba apie jas), nes prie kaklo mes visi bevelijam paties švelniausio pavidalo šilumą, o greiti spalvų pasikeitimai tokiame mezginyje taip pat yra super pageidautini 🙂 .

Pradedam nuo to, nuo ko pastaruoju metu daugelis pradeda pažintį su šitais siūlais – Sophie Scarf. Dažnai tokiu gražiu būdu užmezgę pirmus ryšius su šiuo siūlu, toliau tęsiame pažintį su labai įvairia ir turtinga jo spalvine palete, įsitaisydami visiems gyvenimo atvejams beveik tiek skarelių, kiek gamintojas siūlo spalvų 😉 . Skanūs ir spalvingi deriniai, skirti vaikų garderobui, taip pat yra didelis šio siūlo privalumas – ne viena mezgėja vadina visų pamiltą akcentinį aksesuarą šiltais karoliais 😉 . Reikalo matematika paprasta: vienas kamuoliukas = viena spalvota skarelė.

Kas daug laiko neturi ir visų spalvų išmegzti negali, turi iš karto rinktis pačią pačiausią. Palmyra demonstruoja savo universalų pasirinkimą – pavasarį tik atkeliavęs kamuoliukas iš karto užšoko ant jos virbalų, nes labai jau ilgu buvo spalvų, saulės ir šviesos, o rudenį baigta ir dėvima skarelė yra pats idealiausias auksinio rudens akcentas 🙂 .

Dar dvi tokios skarelės siunčia spalvotus linkėjimus iš kitos spintos :).

Margi Edition 3.0 kamuoliukai Ingos spintoje, akivaizdu, įsitaisė rimtai 😉 . Ne tik mažų skaryčių pavidalų – labai puikiai jie atsiskleidė ir didesnių asimetriškų skarelių, turinčių tokią formą, kaip mūsiškė „Paukščio plunksna„, pavidalu.

Lygus raštas dar kitaip atskleidžia spalvinius perėjimus nei ripsas, o rimtesnis dydis garantuos šilumą ir rimtesniam šaltukui paspaudus 🙂 .

Gelsva skarelė megzta Palmyros KelertienėsEdition 3.0 2594 (Kvailių auksas), modelis – „Sophie Scarf„. Kitos skaros megztos ir fotografuotos Ingos Kvedaravičienės. Pirmoje nuotraukoje susuktos į ragelius skarelės megztos iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2598 (Švelnūs garsai) ir Edition 3.0 2442 (Trečia klasė). Kitos dvi skarelės megztos pagal pamoką čia, siūlai – Schoppel-wolle Edition 3.0 2362 (Melsvasis vualis) ir Edition 3.0 2442 (Trečia klasė).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00