Gražiausia specializacija

Gražyna mezga daug ir įvairių dalykų, bet visi MZ dienoraščio skaitytojai turbūt ryškiausiai įsiminė jos sukneles (dar kartą pasigrožėti galite čia, čia, čia ir čia) – ne toks jau dažnas projektas tarp mezgėjų, sutikite, nes nors super patogus nešioti, jis visko reikalauja daug – siūlų, darbo, o – svarbiausia! – pagalvojimo ir pakankamai išmoningo modeliavimo. Čia jums ne šalikas su serialu fone 😉 .

Visi tie DAUG Gražynos įvaldyti meistriškai, ir nors ji pati sakosi, kad ardo ir kad ne viskas išeina, aš matau tik nuolat augančią labai įspūdingą suknelių kolekciją 🙂 .

Dar vienas dalykas, kuo Gražyna apdovanota ir ko jai slapta pavydžiu 😉 – jai tinka labai daug spalvų. Jų ji nebijo ir drąsiai renkasi, visada su labai akį traukiančiais rezultatais 🙂 .

Naujausia suknelė iš šiltos tamsiai oranžinės Drops Alpaca – idealus rudeninis rūbas. Ir savo spalva, ir šiluma (siūlas nestoras, bet ir tokiam šilumos pakanka 😉 ). Viskas guli kaip nulieta, apdaila meistriška, raštas – lyg ir paprastas, bet labai efektingas (man asmeniškai (sveikas, rudenėli!) jis primena iškrendančius paukščius). Išskirtinio dėmesio nusipelno stilizacija – man taip gražu suknelė ant sijono. Ypač tokia dailiai išmodeliuota pagal figūrą.

Gražynos Zaikovskos megzta suknelė iš Drops Alpaca 2925.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00