„Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu”

Panaudojau įrašo pavadinimui kitų metų Vilniaus knygų mugės devizą – citatą iš H. Radausko eilėraščio „Pasaka”, nes ta pati savo pasaulio kūrimo idėja gyvena šalia bet kokios kūrybinės veiklos, rašome mes, paišome ar mezgame. Išorinis pasaulis gali būti objektyviai (jei toks matymas išvis yra) toks ir toks, bet mūsų valioje pasakoti ir gyventi savo istorijas.

Ką bendro su šituo įvadu turi nauja Jolantos skarelė, numegzta iš visai naujo Zauberball Crazy kamuoliuko, kurio spalvas kūrė dizaineris Kieran Foley ir kuris vadinasi „Ankstyvas ruduo”? Matote iš nuotraukų, kad spalvynas tikrai iš to gražaus vasaros ir rudens susidūrimo meto, kai viskas ima švelniai gelsti, sodrią žalumą pakeičia visi vario atspalviai su raudono vyno pabarstukais, ir kurio šiais metais realybėje nelabai teko regėti, nes, perfrazuojant kitą poetą: „Nebuvo rudens. Po vasaros atėjo žiema”. Perdedu, aišku, bet kad iš vėlyvos vasaros peršokome tiesiai į gana pažengusį rudenį, faktas, kurio neužginčys niekas. Tik kūrėjai. Gamta gali dėliotis sezonus, kaip tik jai norisi, mūsų valioje nepraleisti pačių gražiausių sezoninių momentų – jei dangus pasirinko vėlyvo rudens kelią, mes galime sustabdyti laiką net nauja skarele iš auksinio rudens pradžios spalvų ir sudėlioti pačius gražiausius vaizdus – su žiedais ir vaisiais – iš to laiko 🙂 .

Jolantos Žilinskienės megzta skarelė ir nuotraukos. Siūlai – Zauberball Crazy 2545 (Ankstyvas ruduo), modelis – „Wavy Baktus„.

1 komentaras apie “„Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu””

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00