Moirų dovanos

Dar vienas juvelyriškai dailus Liepos austas šalikas (labas, mezgėja Joana! 🙂 ), kuris naujai atskleidžia plonyčio pereinamo Lace Ball 100 siūlo galimybes (jis apmestas ir spalvų perėjimai eina vertikaliai) – „jei kas teirausis, Laceball yra pakankamai tvirti audimui, bet nemažai veliasi tarpusavyje, tai reikia šiek tiek kantrybės” (didžioji dalis tikrai nesiteiraus, tik padūsaus dėl gražumo, bet tai nedidelei susidomėjusių audėjų daliai cituoju Liepos įspūdžius, nors ir taip visi žinom, kad rezultatas atperka visus „menkus” nepatogumus 😉 ).

Ataustas plona tamsesne Spinni vilna, kur derinyje su intensyvia šviesesne žalia sukuria tokį vykusį foną, kad žalia spalva įgyja lengvą švytėjimo efektą. Vyšnaitė (o tiksliau, avinžirniai) ant torto yra trys šiltai rausvos juostelės kiekviename šaliko gale.

Bet šis šalikas turtingas ne tik savo meistryste ir gražumu, o už jo slypi labai smagi istorija, o istorijas aš myliu ne mažiau už mezginius 😉 . Liepa, Kotryna ir dar trečia jų draugė – visos yra rimtos ir aistringos rankdarbiautojos. Ir turi ši trijulė bendrą draugą, kuris įvertindamas merginų sugebėjimus, juokais vadina jas trimis likimo deivėmis Moiromis – pamenate, tos, kurios užsiima žmogaus gyvenimo siūlais – verpia gyvenimo giją iki pat mirties, ją nukirpdamos pabaigoje. Net trijulės vardų pirmos raidės atitinka graikų mitologinių būtybių!

Nusprendė darbščioji kompanija tą savo draugą rankų darbų dovanomis per gimtadienį pradžiuginti. Ką dovanojo trečia draugė, neišsiaiškinau, Kotryna numezgė jam kojines, o Liepa, kaip jau turbūt supratote, nuaudė šį šaliką. Ir parašė, kad solenizantas buvo tiek pat laimingas, kiek ir gražus, ir kad per tikrus šalčius gal pavyks joms padaryti tų labai ypatingų dovanų nuotraukas 🙂 .

Liepos Žukauskaitės austas šalikas iš Schoppel-wolle Lace Ball 100 2168 (Visžalis) ir 2359 (Avinžirniai) kartu su Isager Spinni 37s.

1 komentaras apie “Moirų dovanos”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00