Joninių žolynai

Ne veltui Dalia taip savo suknelę pavadino – per Jonines mūsų pievos pilnos pačių gražiausių augalų, kurie gamtoje tuoj vys, o Dalios suknelės apačioje įsitaisę išliks gražūs ir pilni vidurvasario burtų.

Dalia labai norėjo, kad nuotraukose atsispindėtų ta nepaprastai graži ir subtiliai marga medžiaga, kurią sudarė skirtingų žalsvų atspalvių Bomulin ir plonas blizgus Trio1 siūlas – aš labai stengiausi, bet čia jau fotoaparatui skirta užduotis 😉 . Ką nuo savęs galiu pridurti, kad viskas ne tik fantastiškai gražiai atrodo, bet ir puikiai nešiojasi (po vakaro sėdėjimo suknelė atrodė kaip tik išskalbta ir išblokuota!) ir visi augalėliai gyvi ir ryškūs.

Suknelėje suderinti du modeliai – viršutinė (palaidinės dalis) megzta pagal vieną modelį, apačia megzta kita kryptimi – iš apačios – panaudojant šalio pievos piešinį. Pastarasis, aišku, įsitaisė išvirkščių akių fone, kad ryškiai geros akys išsiskirtų, viršus gi buvo mezgamas gerosiomis akimis ir Dalia suko galvą, kaip sujungti abi dalis – tiesiai nukirsti nesinorėjo, zigzaginis perėjimas iš išvirkščių akių sijoninės dalies į viršų gali konkuruoti su pagrindiniu akcentu apačioje. Po pasvarstymų surado tobuliausią sprendimą – išvertė viršutinę dalį į blogą pusę ir nematomai sujungė atviras akis.

Švarus ir minimalistinis siluetas su išskirtinai dailia apačia, nuo kurios niekas neatitraukia dėmesio, tik nebent pati nešiotoja. Nes toks ryškus rūbas – labai ryškiam žmogui ❤.

Dalios Liepuonienės megzta suknelė iš Isager Bomulin 43 kartu su Isager Trio 1 (Green Tea). Pečių konstrukcija iš modelio „Summer„, suknelės apačia – iš šalio „Wild Flowers„.

2 komentarai apie “Joninių žolynai”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00