Rožinis kamufliažas

Mano smalsumas buvo stipriai paspirgintas vien tik Jolantos pasakojimu – kaip ji naujame megztuke suderino dvi Palet spalvas ir kaip pritaikė sagas, bet pamatytas pranoko visus įsivaizdavimus. Skirtingo pločio dryžiukus aš ir įsivaizdavau kaip dryžiukus – abi spalvos kamuoliukuose tikrai pakankamai skiriasi. Bet mezginyje – net stambesnėse juostelėse! – jos susiliejo į nepaprasto gražumo virpančią pievą, taip vykusiai buvo apžaistas dažymas smulkiais spalvotais plėmukais.

O visas tas gražumas atsirado iš labai banalaus dalyko – taip, siūlų trūkumo. Jolanta buvo sumaniusi vienspalvį chaki spalvos megztuką, bet tos spalvos nebuvo reikiamo kiekio, tai ir išėjo, kas išėjo. Gerai įsižiūrėjus pamatai spalvotas skirtingo pločio juosteles, bet žiūrėdamas iš tolo ir kiek prisimerkęs, matai dar vieną, naują, šeštą Palet spalvą 😉 .

Nurodytu modeliu Jolanta pasinaudojo tik kaip išeities tašku pradiniams skaičiavimams, tiek rankoves, tiek kūną mezgė pagal save. Išsaugojo tik perlinius originalo reglano linijų takelius, tuo pačiu raštu chaki spalva numegzdama visus kraštelius ir kišenę.

Atskiras pagiriamasis žodis originaliai apdailai perlamutrinėmis sagomis – gelsvomis apykaklėje ir žaliomis kišenėje. Galvoje kirba idėja apie dar vieną prailgintą kišenę telefonui, tai visai galimas dalykas, kad dabartinėse nuotraukose – ne galutinė stotelė 😉 .

Jolantos Gulbinovič megztas megztukas iš Isager Palet (Autumn, Dunes), modelis – „Frigga V-neck„.

1 komentaras apie “Rožinis kamufliažas”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00