COXCOMB

Tiek naujas Vaidos megztukas, tiek labai vasariškos jos nuotraukos šaukte šaukia: „ATOSTOGOS!” ir tenušviečia jums gaiviomis saulėtomis nuotaikomis pirmadienį – kam iš tiesų atostogaujant, kam gerą savaitgalį gamtoje prisimenant, kam dar tik svajojant apie tingias dienas po saule.

Mezgtukas yra tikra vasaros kvintesencija – vėsaus ir švelniai blizgaus pluošto gaivios melsvos spalvos, kurioje ir šerkšnas, ir žydras dangus, ir visi vasaros vandenys. Trumpas, platus, pusilgėmis plačiomis rankovėmis – toks ir vėsią dieną gelbės, ir nuo karščio saugos. Siūlas puikiai krent pats iš savęs, bet numegztas dideliu virbalu, jis drapiruojasi kaip jūros bangomis klostosi. Medžiagai įdomumo suteikia kiauraraščio ir tekstūrinių raštų kombinacija – blizgus apvalus siūlas tokiems raštams yra puikus partneris.

Vaida moja iš pajūrio, bet net jei jis jums toli, atostogų nuotaiką galite lengvai prisikviesti per stebuklingą vietą – savo mezgimo krepšį. Keli kamuoliukai naujo Trio 2 siūlo ir vasara jūsų rankose 🙂 .

Vaidos B. M. megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Isager Trio 2 (Frost), modelis – „COXCOMB„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00