Crazy Cotton Stärke 4 naujienos

Crazy Cotton Stärke 4 (100% graikiška medvilnė, 100g ~ 420m) yra trečia grupė kokybiškos fingering storio (ar plonumo? 😉 ) ilgapluoštės Schoppel-wolle gaminamos medvilnės ir tai yra firminiai šio gamintojo melanžai. Sugrupavau visas medvilnes (šios dienos herojų kartu su Cotton ball bei Zauberball Cotton) neatsitiktinai – vienodos rūšies, sudėties, tekstūros ir storio siūlai yra puikūs vienas kito kompanjonai visiems įmanomiems deriniams.

Šis siūlas nėra naujiena MZ, naujiena yra dvi šiam sezonui pagamintos spalvos: Seras Henris ir Damoms pirmenybė.

Siūlai atkeliavo kaip tik prieš klubinį ketvirtadienį ir kompanija turėjo galimybę apžiūrėti naujienas dar dėžėse. Rausvasis kamuoliukas Audronei pasirodė ženklas – ji su drauge susiplanavo kelionę į Harry Styles koncertą, tai kaip praleisi tokią gerą progą pasipuošti atlikėjo stiliumi?!

Iš dviejų kamuoliukų jau išvykai paruoštos dvi skarelės – sau ir draugei. To paties modelio iš to paties pavadinimo kamuoliukų, bet tuo pastarieji ir nuostabūs, kad būdami panašūs, niekada nebus absoliučiai identiški, todėl net ir megzdami pakartojimą, gausite originalų rezultatą :). Kol kas stilingus aksesuarus įvertino naminė meno komisija 😉 .

Kartu su naujovėm atkeliavo ir seni geri pažįstami: Jūra ir…, Kelionė į mėnulį, Vasaros pasaka bei Derliaus metas.

Beje, šis siūlas ne tik dera su tokiomis pačiomis kitaip dažytomis medvilnėmis, bet taip pat ir su beveik visais vasariniais Isager siūlais – čia galite pamatyti mano bandymus (ar šių metų mano vasarinėje palaidinėje) ir turėti galvoje, kad medžiagos turime pačiai įvairiapusiškiausiai vasarinei kūrybai 🙂 .

Skarelės megztos ir fotografuotos su katinukais Audronės Steponaitienės, siūlai – Crazy Cotton Stärke 4 2597 (Damoms pirmenybė), modelis – „Short Rows Shawl„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00