Spalva šaukia

Bijau sumeluoti, bet man rodos, šį megztuką Daiva numezgė per kelias dienas. Ir didžioji motyvacija – tikrai ne šaltis ar juo labiau megztinių trūkumas (visos mes neturime ką apsirengti, nieko čia naujo, atvirkščiai – labai išgyvenama kasdienybė 😉 ), o vienas galingiausių sirenų chorų pasaulyje – SPALVA. Mezgantys žmonės tokiose situacijose yra labai laimingi, nes nepriklauso nuo parduotuvių asortimento (nebent tik siūlų 😉 ) ir nuo gyvenimo spalvų aplinkui – pats pasirenki, ko akys ilgisi ir turi visada su savimi.

Daivos akims tuo metu taip reikėjo tos šiltos raudonos spalvos, kad ir modelis viens du buvo sugalvotas, prototipas atrastas ir paskaičiavimai padaryti, o jau rankos – nuolankios mūsų pagalbininkės – turėjo šitą poreikį kuo greičiau realizuoti.

Spalvai skleistis netrukdo jokios įmantrybės – pagrindinė dalis yra lygiom išvirkčiomis akimis megzta ir tik spinduliu sueinantys gerų akių brūkšniai pabrėžia konstrukciją. Tokie patys pasikartoja apdailos krašteliuose.

Kad spalva būtų turtingesnė prie ir taip neplokščios raudonos islandiškos vilnos spalvos Daiva dar pridėjo giminingų pereinamų spalvų plonytę giją, kuri – dėmesio! – visai kitaip atrodo solo vaidmenyje skarelėje apatinėse nuotraukose. Pereinamos spalvos (prie pagrindinio Šunvyšnės kamuoliuko prisigreitino ir lašas Arbatos ceremonijos) dryžuotos kartu su vienspalviu bordo siūlu, kuris dar labiau išryškina spalvotą kompanjoną ir jis jau traukia visai kitą dainą, nei tykiai užsiglaudęs už storesnės islandiškos Plotulopi vilnos megztuke, kuriame jo rolė – šalutinė.

Du skirtingi projektai, įtraukiantys tą patį siūlą, kuris kiekviename pasirodo skirtingame amplua. Per jį net abiejų nesusiesi. Sieja abu mezginius greičiau ne tas pats spalvos numeris – ta pati spalvų magija.

Daivos Janavičienės megztas megztukas iš Istex Plotulopi 1430 kartu su Schoppel-wolle Zauberball100 2479 (Šunvyšnė). Skarelę mezgė Regina M.Zauberball 100 2479 (Šunvyšnė), 2249 (Arbatos ceremonija) su kompanija, modelis – „Arabian Nights„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00