Vynuogienojai

Turbūt šitas megztukas labiausiai nusipelnė, kad į MZ atvažiavo visa Isager Jensen kolekcija – tai yra, Dalia nusipelnė, kad jį nužiūrėjo ir man ramybės nedavė, o paskui megzdama nuolat džiaugėsi ir tuo džiaugsmu dalijosi. Iš tiesų, tą siūlą reikia pačiupinėti – ši merino vilna visai nėra tas tradicinis slidus merinas, ji tvirta, tikra, laikanti formą, bet kartu nekandi. O svarbiausia – labai graži. Tai yra tas ne toks jau dažnas šiais laikais dalykas, kurio gražumas yra pamatinis ir jam atsiskleisti nereikia jokių papildomų pastangų ar puošmenų.

Na, megztukas gal ir nėra pats tinkamiausias tokio gryno minimalizmo pavyzdys, nes puoštas įspūdingomis kibius vynuogių ūselius primenančiomis tekstūrinėmis juostelėmis, bet ne mažiau gražūs yra ir tie nedažytos pilkos spalvos lygių gerų akių intarpai.

Kadangi detalių negausu (kaklo formavimas trumpomis eilėmis nepastebimas, tiesiog viskas gerai ir vietoj guli 😉 ), o megztukas susegamas, Dalia atsigriebė siūdama sagas. Mažos tamsios sagutės susiūtos lapelių ornamentu, susišaukiančiu su pagrindiniu raštu, o tarp lapelių įsitaisęs juodas katinas turi ryškiai žalias akis 🙂 .

Dalios Liepuonienės megztas megztukas iš Isager Jensen 3S ir 47, modelis – „Vine Cardigan„.

1 komentaras apie “Vynuogienojai”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00