Ruka pullover

Nieko nenustebinsiu pasakydama, kad dar vienas žmogus įsimylėjo Plotulopi siūlą, greičiau kalbėsiuosi su bendraminčiais. Ši neverpta islandiška vilna yra šilta, lengva ir nuostabaus gerumo, jos nemylėti gali tik labai labai vilnai jautrūs žmonės. Daugelis mūsų, ypač žiemai atėjus, esame ištikimi jos gerbėjai 😉 .

Megztukas testuojamas (bet bus išleistas šį mėnesį), todėl susižavėję negalės šią sekundę imtis darbo, bet paplanuoti reikalus irgi reikia, juolab kad artėjančios Kalėdos užima rankas, didžiumą virbalų ir galvas 😉 .

Kaip ir tradicinis islandiškas megztinis su apvalia perpete, tik jaučiat, kad žodelyčiai „kaip ir” čia turi didelį svorį – išlaikydamas tradicinius elementus šis megztukas yra super modernus. Kitoks siluetas? Šiuolaikiškos platesnės ir galuose parauktos rankovės? Stambus grafiškas žakardinis raštas su išvirkščių akių įsiterpimais?

Nuo savęs Anastasya susilaikė nuo sumegzto dvigubo kaklo – atlenkiamas (ypač pakeltas) jis yra daug funkcionalesnis. Ir kiek patrumpino megztuką bei savitai mezgė rankoves (pastabas rasite čia).

Proceso nuotraukas įdėjau neatsitiktinai – nuo megztinio liko labai nemažai siūlų ir Anastasya planuoja kaklašildį. Iš nuotraukų toks įspūdis, kad primatuota perpetė taip ir siūlo kaip pasakoje du takus: toliau megsi – megztinį turėsi, čia sustosi – bus kaklašildis 😉 . Vieną keliuką ji jau išbandė, laukiam antro 😉 .

Anastasya Zaychenko megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Istex Plotulopi 1030, 1032, 1424. Modelis testuojamas, dizainerė – Sari Nordlund.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00