Labai spalvinga juoda

Anastasijos megztukas iš islandiškos Plotulopi vilnos (o greičiau visas ansamblis) savitu būdu pratęsia šios savaitės rudeniškų mezginių temą. Ir ne tik todėl, kad visa išdykėliškos raganaitės stilistika primena artėjančias šventes. Kalba apie juodą spalvą, kurios link artėja daugelio garderobas orams šąlant ir gamtai gęstant.

Psichologai aiškina tamsių spalvų pasirinkimą šaltu metų laiku žmogaus noru užsidaryti, susisupti, išsaugant šilumą savyje (vasarą judam priešinga kryptimi ir tas labai atsispindi mūsų garderobe). Bet spalviniam ratui siaurėjant, ryškiai sustiprėja kiekvieno niuanso vertė ir svarba, menkiausių atspalviukų deriniai, tekstūrų skirtumai ir santykiai.

D. Hockney atsiimant prestižinę premiją Japonijoje didžiausią įspūdį padarė Japonijos princesės rūbas, visas juodas, bet tą monochromiją sudarė trys skirtingi juodi atspaviai. Žymus koloristas iki šiol negali pamiršti matyto vaizdo.

Apie tuos niuansus šiandien ir kalba. Ir apie apsirengimą kaip paveikslo ir nuotaikos kūrimą. Pažiūrėkite tik, kaip subtiliai susišaukia skrybėlaitės langelių spalvos su megztomis kojinėmis ir geltonu siūlu persiūtais juodais batais. Kokia ryški atrodo suknelė šalia žilu plaukeliu pasidabinusio juosvo megztuko. Kaip vilniškas ir lyg rūku aptrauktas mezginys kontrastuoja su blizgia rankinės oda – nors abu galima būtų priskirti tai pačiai spalvai! Galų gale, koks ryškus ir stilingas šis beveik vienspalvis ir pačios nespalvočiausios spalvos ansamblis!

Sunku iš karto suvesti galus, bet ir šis juosvas ilgas megztinis, į kurį gali susisupti visas nuo darganų ir šalčio (viskas pagal teoriją 😉 ), ir tas linksmasis, vasariškasis, megzti pagal tą patį modelį. Šis, kaip ir pridera žieminiam rūbui, pailgintas, padauginta sagų ir visai kaip pažaista siekiant išvengti net ir minimaliausio siuvimo, kam neverptas Plotulopi siūlas tinkamas mažiausiai 😉 .

Anastasya Zaychenko megztas megztinis ir kojinės. Megztinis megztas iš Plotulopi 0005, modelis – „Field Day Cardigan„. Kojinės megztos iš Regia Tweed 4-ply 00010, modelis – „Phoenix Feather Socks„.

1 komentaras apie “Labai spalvinga juoda”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00