Vasaros svajonės

Vakar pasisveikinome su rudeniu, bet vasara yra tas sezonas, su kuriuo atsisveikinama sunkiausiai – jos ilgimasi, apie ją (vėl sugrįžtančią) svajojama, jos atėjimas visada laukiamas. Nenuostabu, su šiluma ir saule ateina daug taip mylimų dalykų – ilgas buvimas gamtoje, kelionės, ilgos šviesios dienos, nuotykiai ir išdykęs vėjas plaukuose.

Anastasia simboliškai su nauju megztuku iš spalvotos medvilnės atėjo paskutinę vasaros dieną – pačiu laiku pademonstruoti, į kokį fantastinį rūbą susidėliojo margi ir švelnūs kamuoliukai, pavadinti – nesunku atspėti 😉 – Vasaros pasaka.

Megztukas skirtas mamai, gyvenančiai šiltame klimate – jos vasaros pasaka yra gerokai ilgesnė nei mūsiškė 😉 . Prie progos pagiriamasis žodis šiai medvilnei, kurią renkasi (ir su džiaugsmu!) net tie, kas paprastai bevelija megzti iš vilnos.

Fantastiniams spalvų perėjimams Anastasia išsirinko tobulą modelį: madingo trumpo silueto ir pakankamai paprastą, kad kuo gražiau atsiskleistų spalviniai perėjimai, bet labai apgalvotomis detalėmis – pažiūrėkite iš nugaros, kaip dailiai suformuota nuleistų pečių linija!

Beje, priderintų (ar greičiau prisiderinęs 😉 ) spalvų drugelis, nutūpęs ant Anastasijos kombinezono – tų pačių rankų darbas 🙂 .

Smagi detalė – daugelis mūsų seniai yra palikę mezgimą iš detalių praeityje, tai tuo kažkada įprastu būdu numegzti dailų skirtingų spalvų derinį šonuose su ilgesniu dažymo žingsniu būtų pats natūraliausias dalykas. Dabartiniams mezgėjams, mezgantiems modelius vienu gabalu ir nuo viršaus tenka į tą situaciją grįžti aplinkkeliu – intarsijos pagalba 🙂 .

Anastasia Zaychenko megztas megztukas iš Zauberball Crazy Cotton 2367 (Vasaros pasaka), modelis – „Field day Cardigan„.

1 komentaras apie “Vasaros svajonės”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00