Camille Sweater

Bet kurio moteriško garderobo žvaigždė, akį traukianti aprangos dalis ir labai mielas bei šiltas daiktas – balerinų bolero šiuolaikinė versija iš dvigubo moherio. Pastarasis ir sudvigubėjęs išsaugojo savo lengvumą bei efemeriškumą ir dailų kritimą, o gerai parinktų virbalų dėka – ir permatomo rūko efektą.

Šiuolaikinė versija nuo klasikinio prototipo skiriasi nedidelėmis, bet esminėmis detalėmis – oversize dydžiu, juostele vietoj raištelio apačioje ir plačiomis, ties rankogaliais surauktomis rankovėmis.

Reikalas universalus ne tik nešiojimo galimybėmis (susiaučiama dalis gali būti tiek priekyje, tiek nugaroje), bet ir stiliumi – jis pažers ant tavęs spindinčių žvaigždžių dulkių tiek prie elegantiškos suknelės, tiek prie džinsų. Su juo vienu šūviu turėsite kelis zuikius – ir šilumą, ir grožį ir nepretenzingą prašmatną.

Evelinos išbandytas vėsų vasaros vakarą, jis karaliaus visais sezonais – toks megztukas nepavaldus nei mados kaprizams, nei metų laikų kaitai.

Evelinos Vanagės megztas megztukas iš dvigubo Isager Silk Mohair 0, modelis – „Camille Sweater„.

3 komentarai apie “Camille Sweater”

  1. Labai gražus drabužis ir modelis, bet labiausiai žavi ir džiugina, kad jauna karta mezga. Va čia tai tikrai nuostabu ♥️

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00