Shawlografy

Paslaptingas bendras mezgimas, kai vienu metu atskleidžiama tik nedidelė rašto dalis, o kitos porcijos dažniausiai patiekiamos kas savaitę yra toks truputį mezgėjiškas kiaušinis-siurprizas, kai šokoladinė (kad bus skara ir kiek reikės jai spalvų) dalis nuspėjama, o visa kita – azartas ir netikėtumas.

Pasirašantys tokiai avantiūrai ne visuomet būna šimtu procentu patenkinti rezultatu, nes neįmanoma iš anksto suplanuoti viso kelio nuo pradžios iki galo, turi pasikliauti gidu, tai yra, modelio dizaineriu. Užtai bendrystės smagumas, netikėti atradimai ir daug entiuziazmo yra garantuoti – todėl net jei galutinis rezultatas nebus tai, ką jūs suplanavote (nes gi neplanavote!), malonumo apturėsite tikrai daug :).

Inga šitam bandram mezgimui pasirinko labai patikimą vedėją – tikrą žvaigždę dizaino padangėje Stephen West, su kuriuo garantuotai nepritrūksite nei spalvų, nei raštų, nei technikų, nei originalių derinių. Nuotraukos tą liudija.

Visa tai stipriai džiugino, tik kai ne pats išsirenki galutinį kelionės tašką, o esi atvedamas pusiau užrištomis akimis ir nežinai, kas laukia už eilinio posūkio, tai ne visuomet iš karto susigaudai, ar tikrai džiugina galutinis rezultatas. Inga naujos skaros panešioti nespėjo, atėjo vasara, o kad suprastų, jog daiktas tikrai jos ir greičiau tas ruduo teateina, tereikėjo trumpam su skara išsiskirti (ši laukė nuotraukų MZ). Net rudens nereikėjo, fotosesijos užteko 🙂 .

Ingos Dautartienės megztas šalis iš Isager Tweed (Sand, Chocolate, Mustard, North Sea, Turqoise), modelis – „Shawlography: Westknits MKAL 2021„.

2 komentarai apie “Shawlografy”

  1. Įspūdinga! Man priminė vaikystės žaislą, kai žiūri pro skylutę ir matai vaizdelį kuris vis stebina…

    Atsakyti
  2. Nuostabi skara – kruopštus darbas, puikiai derančios spalvos ir labai graži mezgėja. Ir nuotraukos kažkokios ypatingos šiandien.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00