Geltoni lapai

Kojininiai siūlai seniai jau nebeklaidina patyrusių mezgėjų – toks pavadinimas tereiškia, jog sudėtyje yra taip reikalingas tvirtumui poliamidas ir stiprus susukimas. Dažniausiai dar prie to prisideda patogus skalbimas mašina ir unifikuotas storis (keturgijis ar šešiagijis kojininis siūlas bus visų gamintojų beveik toks pats), kuris iš šitų punktų – tvirtumas, atsparumas, plonumas ir lengva priežiūra – sakykite, trukdo vietoj kojinių nusimegzti universalų megztuką? Išdidžiai pakelta Joanos galva man pritaria – nei vienas, greičiau visai atvirkščiai 🙂 .

Pamiršau dar vieną pliusą šiai gausiai siūlų grupei – milžiniškas spalvų (tiek vienspalvių, tiek margintų) pasirinkimas, todėl išsirinkti pačią pačiausią nesudarys jokios problemos. Ir nesvarbu, kad toks lapų geltonis mums labiau su rudeniu asocijuojasi, spalva taip Joanai tinkanti ir mėgstama, kad net dabartinis oras pritaria: „Kur jūs matėte tą vasarą???”. Jei ši istorija užsitęs, Joana sėkmingai su tuo pačiu metu sulauks ir auksinio rudens 😉 .

Universalus reglans akcentuotas dailiomis pynutėmis, o kiauraraščių lapeliai iš Joanos (ir viso gausaus būrio mezgėjų) biblijos – kultinės Žirgulienės knygos „Mezgimas”.

Joanos Bartkevičienės megztas megztukas iš Drops Fabel 111.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00