Trečiasis sezonas atidarytas! Ilmava 17

Savo nauju megztuku Jolanta atgaivino praeitų metų rudenį pabaigtą antrąjį šio populiaraus serialo sezoną ir tradiciškai ketvirtadienį atidarom naują – jau trečiąjį – 17 (!) Ilmavos serija!

Simboliškas tiltas, jungiantis praeitų metų pabaigos ir šių metų pradžios modelius, yra ta pati gražioji Isager medvilnė Palet. Aušros pasirinktą rudens spalvą Jolanta papildė dar trejomis kitomis, pademonstruodama, kaip visos gražiai dera tarpusavyje, o juostos ne tik labai organiškai susišaukia su megztuko konstrukcija, bet ir visas margas spalvas sujungia į originalų, dailų ir labai harmoningą derinį. Originalo skylutės čia praleistos – pagrindinės rolės tenka juostoms ir spalvoms.

Nugaros nuotrauka akyliems pasufleruos, kaip suformuotas toks gražus iš priekio žiūrint (jokia juosta „nepakirpta”) kaklo iškirpimas – papildoma žalsva juosta atskyrus rankoves ir prieš sujungiant priekį su nugara.

O nuotrauka su žalsvu megztuku pratęs šios savaitės – atsisveikinimo su Noro siūlais – temą. Jolanta permezgė pabodusį megztuką ir dabar turi labai naują (ką reiškia geri siūlai!). Kartu ir dar viena akivaizdi pamoka – margas visai neturi būti dėvimas prie vienspalvio. Kai jauti spalvą, marga labai dera su margu ir dar margu 🙂 .

Jolantos Žilinskienės megzta palaidinė iš Isager Palet (Night Sky, Autumn, Jazz, Dunes), modelis – „Ilmava„.

1 komentaras apie “Trečiasis sezonas atidarytas! Ilmava 17”

  1. Megztukas labai gražus. Bet tai čia tiesiog norma. Tačiau ta papildoma juosta nugaroje – profesionalumo viršūnė (mano akimis)!!! Ir sugalvok gi taip … Ir ne tik sugalvok, o ir padaryk… Jolanta virbalais žongliruoja lyg kamuoliukais. Ar kaip iliuzionistas skrybėle ir triušiu.
    Būtų įdomu pamatyti megztuko pažasties nuotrauką. Net jei ir sakoma, jog protingi žvejai savo gerų vietų neišduoda 🙂 .

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00