Ilmava 16

Formaliai kalendorinė vasara jau baigėsi, bet nauja ketvirtadieninė „Ilmavos” serija atspindi dvasią, ne raidę. Vidutinio storio medvilnė, o dar tokiomis beveik ilgomis rankovėmis, tikrai nepadedama rugsėjį žiemos miegui. Greičiau atvirkščiai, jos pats nešiojimas ;).

Kaip jau esu ne kartą minėjusi, Aušra pro medvilnę abejingai nepraeina – du nauji vasariniai siūlai iš Isager šiais metais reiškė dvi naujas palaidines Aušros garderobe. Bomulin įsikūnijo į labiau vasarišką versiją, o gražusis margasis Palet siūlas – į šios dienos pagrindinį veikėją.

Minkštutė marga medvilnė taip dailiai sumegzta, kad visi Aušrai žarsto „komplimentus” apie naują pirkinį (ir turi galvoje ne siūlus!). Taip smulkiai margintas siūlas – naujiena MZ ir mezgantiems žmonėms nepramintas kelias. Koks raštas tinka? Ar nekonkuruos jis su margumu? Kaip atrodys lygiame mezgime? Prie ko derinti?

Mezginys po mezginio atsineša atsakymus. Labai smulkiai margintas siūlas nesuardo silueto vientisumo, iš tolo ir kiek prisimerkus mezginys atrodo beveik vienspalvis. Bet labai turtingai „vienspalvis”. Ir dėl savo turtingo labai prie visko tinkantis – specialiai pasifotogravom su visų spalvų aksesuarais. Kad tinka kelnės, batai, rankinė, nenuostabu – panašių atspalvių galima rasti pačiame mezginio spalvyne. Bet kai suskamba ir visai kitokio kolorito papuošalas, supranti – vyksta alchemija…

Kadangi pats siūlas yra labai lygus ir apvalus, tai ir stulpelis, iš išvirkščių akių juostelės ir kiauraraštis atrodo raiškiai ir gaiviai. Aušra nepraleido originalo skylučių, tik perkėlė jas į perpetę, pabrėždama jos platinimo ritmą.

Aušros Svarauskienės megztas megztukas iš Isager Palet (Autumn), modelis – „Ilmava„.

1 komentaras apie “Ilmava 16”

  1. Koks elegantiškas derinys, ir palaidinė jame groja pirmu smuiku. Nepaprastai skoninga išėjo Ilmava, kvepianti rausvomis hortenzijomis ir Paryžiaus impresionistais.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00