Neperšaunamos pirštinės

Šiandieninis įrašas truputį vėluoja, nes laukiam visų dalyvių, kurie šiandien turėjo pademonstruoti susukto mezgimo kursų rezultatus ir aš negaliu atsistebėti bei atsidžiaugti vaizdais – mezgimas šita technika yra labai efektyvi priemonė prieš šaltį ir žvarbą, bet tikrai lėta ir atidos reikalaujanti. Ja galima megzti pačius įvairiausius dalykus, tačiau įtariu, abu argumentai nulėmė, kad visos kursų dalyvės pasirinko pirštines – rankos žiemą šąla daugeliui, na, ir ne megztinio dydžio tai yr daiktas ;).

Turbūt niekieno nenustebins ir siūlų pasirinkimas – islandiška Lettopi. Ji pirštinėms gera ir paprastai numegzta, o susukta iš dviejų siūlų – rimčiausia apsauga prieš šalčio ir drėgmės klastas ;). Atkreipkite dėmesį į žavingą tradicinę detalę, kurią kai kas pritaikė ir savo poroms – iš uždėjimo siūlų galų supinamos virvelės, už kurių pirštinės buvo pakabinamos prie ugnies džiūti.

Po dekoratyvaus riešelio kas rinkosi vienspalvius raštus, kas – lygų pagrindą, bet negalvokit, kad pastarasis pasirinkimas yra legvesnio kelio ieškojimas, su šita technika užtenka reikalų ir „tik” lygiai mezgant ;), todėl Jurgitos nykštį užskaitom ir su virbalais, nes nors iki finišo tiesiosios dar gabaliukas, bet nueitas kelias įspūdingas!

Renata pasistengė surengti rimtą fotosesiją, tai galite pasigrožėti ir riešelio detalėmis, ir išmoningu subtiliu pagrindo raštu, ir raištukais pakabinimui ;).

Laukiam vakaro ir dar kokių pasislėpusių porų ir kviesim burtų nykštuką ;).

2022 02 02 rytas. Daugiau nei pirštinių, nei kitų mezginių nebepasirodė, todėl žadiname burtų nykštuką ir… Net jei akys dar užsimerkusios, pirštas tiesiasi link… Astos Skarulienės vardo! Jai keliauja mano mamos siūtas mezgimo krepšelis, kad kitą kartą ėmusis tokio ilgai grojančio projekto, ji turėtų kaip patogiai jį visur su savimi nešiotis (pirštines, žinau, baigė pas draugę 😉 ).

Sveikinimai nugalėtojai ir visoms visoms, pabaigusioms ir dabar labai puošniai nebebijančioms jokių šalčių :).

Pirma pirštinių pora megzta Jūratės Tamošauskienės Lettlopi 1406, 1704. Antra pora megzta ir fotografuota Astos Skarulienės, siūlai – tas pats Lettlopi 0051 ir 0005. Trečia pora megzta ir fotografuota Jurgitos Sadauskienės, siūlai – Lettlopi 0054, 0005, 9431. Ketvirta pora megzta ir fotografuota Renatos Starkienės, siūlai – Lettlopi 9419, 0051, 1703.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00